Один з лідерів київського «ХІТа» Євгеній Жук у інтерв’ю пресслужбі Асоціації футзалу України про враження від матчів зі «Спортінгом» та «Олміссумом» та вихід до Елітного раунду Ліги чемпіонів.

– Євгене, вітаємо з першою перемогою «ХІТа» у Лізі чемпіонів та фактичним виходом до Елітного раунду Ліги чемпіонів. Які емоції у тебе після двох зіграних матчів Основного раунду?
– Дякую! Емоції лише позитивні, які запам’ятаються на все життя.

– Що більше запам’яталося – нічия зі «Спортінгом» чи перемога над «Олміссумом», яка вивела «ХІТ» в Елітний раунд?
– Дуже цікаво і дуже важко грати проти гранда європейського футзалу, ще й вибороти позитивний результат, але все ж таки вихід у наступний раунд запам’ятається більше.

– За рахунок чого вдалося зіграти внічию зі «Спортінгом»?
– Я думаю, не секрет ні для кого, що самовіддача, дисципліна і бійцівські якості – це те, за рахунок чого ми могли скласти конкуренцію на майданчику «Спортингу». Ми це зробили, і результат прийшов, але, якщо бути чесним, це не найкраща наша гра. Вважаю, що могли зіграти краще в плані малюнку гри, але результат стояв на першому плані, і ми пожертвували цим.

– Психологічно пісня нічиєї зі «Спортінгом» було легше грати з «Олміссумом»?
– Думаю, що легше, але ми розуміли, якщо ми не переможемо у другій грі, то нічия зі «Спортінгом» практично нічого нам не давала в плані турнірної стратегії, тому друга гра виявилась важкою для нас, насамперед, у тому плані, що тиснув результат.

– Пропущений гол у дебюті матчу з «Олміссумом» – також результат цього тиску?
– Я думаю, так. Ми повноцінно увійшли у гру вже після пропущеного голу.

– Забитий Педяшем гол, після якого рахунок став 1:1, дозволив команді заграти більш розкуто?
– Насамперед, він дозволив відчути, що Елітний раунд Ліги чемпіонів дуже близько. Також вилучення зіграло нам на руку, і ми апріорі вже повинні були йти вперед і забивати.

– З яким настроєм «ХІТ» виходитиме на гру з «Аятом»?
– Не так багато таких ігор у житті, тому настрій буде шаленим, і, плюс до всього цього, ми розуміємо, що можемо поборотись за перше місце. Нас просто не зрозуміють наші вболівальники, якщо ми вийдемо без того запалу, який був у попередніх двох іграх.

Пресслужба Асоціації футзалу України

Фото: ФК «Олміссум» (Хорватія)

Поширити
Terentyev Artem
27 Жовтня, 2023

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *