Минулого тижня жіноча команда Українського державного університету імені Михайла Драгоманова змусила звернути на себе увагу провідних спортивних ЗМІ та фанатів українського футзалу. Представниці України на Чемпіонаті Європи серед університетів бездоганно пройшли всю турнірну дистанцію, а родзинкою на торті стала вольова перемога над Університетом Барселони у фіналі (4:2). Після повернення в Україну Юлія Форсюк у розлогому…
