Комітет арбітражу
(044) 521-05-58

Кравцов Сергій Васильович – голова

Веремчук Юрій Дмитрович – заступник голови

Банасько Олексій Михайлович

Кузьменко Василь Васильович

Олійник Віталій Михайлович

Проць Роман Омел’янович

Соболевський Олег Вікторович

Комітет жіночого футзалу
(044) 521-05-58

Жила Володимир Леонідович - голова

Гончаренко Віталій Миколайович

Кирилюк Марина Олександрівна

Панченко Володимир Володимирович

Покус Анна Євгенівна

Супрунович Вікторія Олексіївна

Сабіров Руслан Рінатович

Хомич Олена Григорівна

Комітет національних збірних команд з футзалу
(044) 521-05-58

Новіков Андрій Станіславович - голова

Власенко Костянтин Григорович

Кирилюк Марина Олександрівна

Косенко Олександр Петрович

Одегов Віталій Олексійович

Шпичка Тарас Олександрович

Комітет з організації та проведення змагань
(044) 521-05-58

Вакула Валентин Іванович - голова

Комітет ветеранського футзалу
(044) 521-05-58

Король Олександр Євгенович - голова

Комітет аматорського та масового футзалу
(044) 521-05-58

Таран Віктор Леонідович - голова

Кравченко Юрій Юрійович

Пашкевич Денис Сергійович

Руденко Дмитро Сергійович

Скарлат Віталій Олександрович

Хоботов Руслан Миколайович

Петраков Євгеній Сергійович

Родіонов Віктор Володимирвич

Комітет дитячо-юнацького футзалу
(044) 521-05-58

Владико Сергій Васильович – голова

Кондратьєв Юрій Володимирович – секретар

Каплун Олександр Михайлович

Мозеров Андрій Олександрович

Розпаченюк Віталій Ігорович

Симонов Василь Михайлович

Слободян Володимир Ярославович

Соколовський Микола Миколайович

Станкевич Назар Іванович

Черненко Ігор Іванович

Навчально-методичний комітет
(044) 521-05-58

Братусь Володимир Іванович – голова

Комітет з безпеки проведення змагань
(044) 521-05-58

Левченко Олексій Юрійович – голова

Комітет студентського футзалу
(044) 123-45-67

Таблиця Favbet Екстра ліги 19/20

Команда І О
1 Продексім (Херсон) 14 40
2 ХІТ (Київ) 15 36
3 Ураган (Ів.-Франківськ) 14 29
4 ІнБев (Житомир) 14 24
5 Кардинал-Рівне (Рівне) 14 20
6 Енергія (Львів) 15 14
7 Сокіл (Хмельницький) 14 10
8 Food Centre-СумДУ (Суми) 14 8
9 Епіцентр К-Авангард (Одеса) 16 7
Команда I O
1 Будстар-НПУ (Київ) 7 17
2 Збірна Харківської області-Тесла (Харків) 7 8
3 IMS-НУХТ (Київ) 7 7
4 ПЗМС (Полтава) 7 6
Команда I O
1 ДЕ ТРЕЙДИНГ (Миколаївка) 6 18
2 Володимир (Тиврів) 8 14
3 Рятувальник (Ромни) 7 10
4 Продексім-2 (Херсон) 8 10
5 Ураган-2-КФВ (Ів.-Франківськ) 7 9
6 Бердянськ (Бердянськ) 6 0

Технічний спонсор АФУ

Інформаційний партнер

Дитячо-юнацький футзал

Відео-канал АФУ

Вхід

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Дякую, але більше не показуйте мені це вікно!