Комітет арбітражу
(044) 521-05-58

Кравцов Сергій Васильович – голова

Веремчук Юрій Дмитрович – заступник голови

Банасько Олексій Михайлович

Кузьменко Василь Васильович

Олійник Віталій Михайлович

Проць Роман Омелянович

Соболевський Олег Вікторович

Комітет жіночого футзалу
(044) 521-05-58

Жила Володимир Леонідович - голова

Гончаренко Віталій Миколайович

Кирилюк Марина Олександрівна

Панченко Володимир Володимирович

Покус Анна Євгенівна

Супрунович Вікторія Олексіївна

Сабіров Руслан Рінатович

Хомич Олена Григорівна

Комітет національних збірних команд з футзалу
(044) 521-05-58

Новіков Андрій Станіславович - голова

Власенко Костянтин Григорович

Кирилюк Марина Олександрівна

Косенко Олександр Петрович

Одегов Віталій Олексійович

Шпичка Тарас Олександрович

Комітет з організації та проведення змагань
(044) 521-05-58

Вакула Валентин Іванович - голова

Комітет ветеранського футзалу
(044) 521-05-58

Король Олександр Євгенович - голова

Комітет аматорського та масового футзалу
(044) 521-05-58

Таран Віктор Леонідович - голова

Кравченко Юрій Юрійович

Пашкевич Денис Сергійович

Руденко Дмитро Сергійович

Скарлат Віталій Олександрович

Хоботов Руслан Миколайович

Петраков Євгеній Сергійович

Родіонов Віктор Володимирвич

Комітет дитячо-юнацького футзалу
(044) 521-05-58

Владико Сергій Васильович – голова

Кондратьєв Юрій Володимирович – секретар

Каплун Олександр Михайлович

Мозеров Андрій Олександрович

Розпаченюк Віталій Ігорович

Симонов Василь Михайлович

Слободян Володимир Ярославович

Соколовський Микола Миколайович

Станкевич Назар Іванович

Черненко Ігор Іванович

Навчально-методичний комітет
(044) 521-05-58

Братусь Володимир Іванович – голова

Комітет з безпеки проведення змагань
(044) 521-05-58

Левченко Олексій Юрійович – голова

Комітет студентського футзалу
(044) 123-45-67
Команда І О
1 Продексім (Херсон) 10 24
2 Ураган (Ів.-Франківськ) 9 19
3 Енергія (Львів) 9 19
4 ХІТ (Київ) 8 18
5 Кардинал-Рівне (Рівне) 10 13
6 Моноліт-Viva Cup (Харків) 9 10
7 ІнБев (Житомир) 10 8
8 АФФК Суми (Суми) 8 7
9 ДЕ ТРЕЙДИНГ (Миколаївка) 10 6
10 Сокіл (Хмельницький) 9 6
Команда I O
1 Будстар-НПУ (Київ) 8 20
2 Збірна Харківської області-Тесла (Харків) 8 8
3 IMS-НУХТ (Київ) 7 7
4 ПЗМС (Полтава) 7 6
Команда I O
1 ДЕ ТРЕЙДИНГ (Миколаївка) 9 24
2 Володимир (Вінниця) 10 20
3 Рятувальник (Ромни) 10 16
4 Ураган-2-КФВ (Ів.-Франківськ) 9 15
5 Продексім-2 (Херсон) 10 10
6 Бердянськ (Бердянськ) 10 0

Технічний спонсор АФУ

Дитячо-юнацький футзал

Відео-канал АФУ

Вхід

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Дякую, але більше не показуйте мені це вікно!