23, 28 та 29 грудня пройдуть поєдинки 15 туру VBET Екстра-ліги.

23 грудня відбудеться перенесений матч між командами «in.IT» — «Кардинал-Рівне». 28 та 29 грудня команди зіграють поточні матчі у форматі туру.

Розклад 15 туру VBET Екстра-ліги

Субота, 23 грудня

«in.IT»«Кардинал-Рівне»

16:00

Арбітри: Плахов О. (Чернівці); Дем’янчук Т. (Івано-Франківськ); Кузьмін А. (Львів)

Делегат: Верещинська О.

Спостерігач арбітражу: Гора Г.(Київ)

Хронометрист: Лизан Н.(Львівська)

Відеотрансляція буде доступна згодом

Минула виїзна зустріч завершилась поразкою для айтішників. Львів’яни поступились підопічним Олександра Бондара із рахунком 2:0. Айтішники відзначились 4 «гірчичниками»: по 2 на тайм, натомість «Кардинал» у другому таймі перейшов у атаку, як результат — 2 голи у ворота підопічних Андрія Федюка протягом 6 хвилин.

Чекаємо на гідний матч-відповідь уже завтра.

Четвер, 28 грудня

«Рятувальник»«МСК Харків»

13:30

Арбітри: Гопка О. (Черкаси); Гейло Р. (Біла Церква); Мисловська М. (Суми)

Делегат: Новіков М.

Спостерігач арбітражу: Іванов О.(Дніпро)

Хронометрист: Ігумнов Д.(Суми)

Востаннє команди показали цікаву та емоційну гру. Владислав Курило відкрив рахунок на 9 хвилині матчу, після чого, як зазвичай це буває, гра щосекунди набирала обертів. На 15 хвилині рахунок зрівняв Дмитро Крюков. Після перерви харків’яни почали більш активну гру, як наслідок — 5 забитих м’ячів у ворота суперника. Фінальний рахунок склав 6:2. Дублем відзначились Владислав Курило та Ігор Малюк.

«ХІТ» — «Ураган»

14:00

Арбітри: Гордієнко Є. (Одеса); Куций Д. (Харків); Дудка Д. (Обухів)

Делегат: Гримайло В.

Спостерігач арбітражу: Банасько О. (Фастів)

Хронометрист: Шевер В. (Київ)

Попередній поєдинок киян проти драконів міг завершитись перемогою гостей. Проте, курйозний автогол Ігоря Чернявського зрівняв рахунок у першому ж таймі. Володимир Поночовний відзначився дублем. Ігор Корсун забив м’яча на 35 хвилині, чим порівняв табло.

«Сокіл» — «Aurora-Clust»

14:00

Арбітри: Ноєв А. (Запоріжжя); Фесенко О. (Харків); Дзюра В.(Рівне)

Делегат: Вакула В.

Спостерігач арбітражу: Веремчук Ю. (Рівне)

Хронометрист: Самков В. (Рівне)

Доволі емоційною була крайня зустріч киян та хмельничан. Владислав Завертаний відкрив рахунок на 12 хвилині. На екваторі 2 тайму «Aurora-Clust» забивають другий м’яч у ворота у суперника, натомість Олег Гуцуляк заробляє червону картку і видаляється з поля. Останні хвилини матчу досягають піку напруги: на 38 хвилині Владислав Моспан заробляє 3 гол у залік команди, натомість Владислав Первєєв забиває на 40 хвилині гол престижу. Фінальний рахунок склав 3:1 на користь киян.

П’ятниця, 29 грудня

«SkyUp Futsal»«Енергія»

12:00

Арбітри: Ключник С. (Миколаїв); Максименко О. (Миколаїв); Чумак Д.(Київ)

Делегат: Кравченко Ю.

Спостерігач арбітражу: Дараган В. (Київ)

Хронометрист: Величко С. (Київ)

У попередній зустрічі команди грали доволі спокійно та виважено. Проте, після першого гола Олега Легендзевича, оберти поєдинку дещо прискорились. Авіатори відзначились кількома гольовими моментами і двома жовтими картками. Натомість енергетики забили переможні 2 м’ячі уже в першому таймі.

Очікуємо на гідний матч-відповідь від господарів на цей тур.