Капітани команд поділилися, у якому настрої перебувають колективи напередодні завтрашніх матчів

Ігор Чернявський, “ХІТ”

Атмосфера в нашій команді та , яка потрібна в матчах фінальній серії. В цих поєдинках багато боротьби. Ніхто не хоче поступатися, що показали матчі в Києві. Ми здобули потрібний нам результат вдома, проаналізували наші помилки, відновилися та готові до бою у Львові. Очікуємо на надважкий поєдинок в суботу, а гра вже покаже нашу готовність.

Михайло Зварич, “Енергія”

Атмосфера робоча і настрій в хлопців бойовий. Розібрали плюси і мінуси з попередніх матчів і протягом тижня готувались до важливого суботнього матчу , адже розуміємо що цей матч багато чого вирішує.
Хочемо зробити все, щоб порадувати наших вболівальників і щоб ще був матч в неділю. Серія ще не закінчилась і ми будем битись до кінця!

Ігор Корсун, “Ураган”

Атмосфера в команді робоча. Дуже сильно по нас вдарила поразка від Енергії і, як наслідок, не вихід у фінал. Але потрібно поважати насамперед себе і обʼєм виконаної нами роботи під час всього сезону. Тому однозначно будемо боротися до кінця! SkyUp Futsal дуже потужна команда, тому вважаю боротьба буде до останнього.

Микита Тменов, “SkyUp Futsal”

Атмосфера панує добра. В нас ще є шанс зачепитися за свою мрію в цьому сезоні, тому ми у бойовому настрої підходимо до завтрашнього матчу. Звичайно, після двох прикрих поразок на виїзді, шансів на помилку ми вже не маємо, тож завтра нам треба демонструвати свою найкращу гру, а також я сподіваюсь, що фортуна буде на нашій стороні.

⚔️ Завтра…

 

Поширити
Квасниця Ігор
14 Червня, 2024

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *