Давид Калашник, універсал студентської збірної, поділився враженнями від гри проти Марокко та очікуваннями на майбутню гру з хорватами

❓ Охарактеризуйте гру Марокко. Чому досить довго не вдавалось пробити оборону суперника?

Загалом на початку матчу зі створенням моментів проблем небуло але реалізувати їх невдалося у підсумку пропущений мʼяч додав супернику впевненості а нас навпаки спантеличив,у Марокко дуже швидкі та габаритні футзалісти яких скралдно обіграти один в один в результаті десь фарт та їхня Антропометрія недавали нам пробити їхню оборону.

Ви оформили хет-трик у цьому протистоянні. Вам особисто вдалось помітити якісь прогалини у захисті суперника чи це результат командної тактики?

🗣️ На теоретичному занятті ми розбирали їхню гру та бачили в яких компонентах у них є проблеми виходячі з цього і будували свої атаки, ставка більше була на рух мʼяча зарахунок передач але походу матчу через хід поєдинку довелося вмикати обіграші один в один так як деякі з гравів Марокко проводили на паркеті дуже багато часу без замін натомість ми грали у дві повноцінні четвірки і мали достаньо сил що напевно і давало мені перевагу в грі за рахонок руху партнерів які звільняли зони для обіграшу та індивідуальних дій вдалося забити ці важливі мʼячі.

Наступна зустріч України буде зі збірною Хорватії. У вас уже був фантастичний досвід гри з “картатими”. Проте сьогодні Португалія поступилась Хорватії. Чи будете переглядати гру суперника на предмет змін їхної тактики?

🗣️ Так Хорватія вже знайомий нам суперник і вцілому ми знаємо що від них чекати але результат в матчі групи немає ніякого значення так як пів-фінал це зовсім інша гра. Звичайно будемо переглядати гру Хорватії проти португальців та максимально підготуємось до цього двобою.

Поширити
Квасниця Ігор
14 Червня, 2024

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *