Спостерігач арбітражу: Дараган В. (Київ)

Арбітри: Ноєв А. (Запоріжжя); Мисловська М. (Суми); Савельєв А. (Суми)

Спостерігач арбітражу: Стрілецький С. (Суми)

Матч SkyUp Futsal — ХІТ перенесено через учать киян у Лізі Чемпіонів

Матч Сокіл — Кардинал-Рівне перенесено з питань безпеки

Матчі

«in.IT» — «Ураган»

Перша зустріч айтішників із драконами завершилась упевненою перемогою останніх. Матч розпочався з автоголу у ворота львівської команди на 4 хвилині. Проте, до кінця тайму команда трималась упевнено, утримуючи якісний захист. У 2 таймі Ураган дуже впевнено дотиснув суперника, забивши 8 м’ячів у ворота суперника: хет-трик оформив Артем Фаренюк, дубль від Миколи Грицини. Михайло Грицина, Назар Швед та Станіслав Моспан відзначились по 1 голу у 2 таймі.

За айтішниками у цьому матчі відзначився Ростислав Гуль, який забив гол престижу на останніх хвилинах поєдинку.

Очікуємо на якісну підготовку команди цікаву та гру-відповідь від господарів поєдинку.

«Рятувальник» — «Енергія»

Доволі напруженою виявилась гра першого кола між Ромнами та Львовом. Рятувальник обережно розпочав гру, здебільшого від оборони, тоді як Енергія переважно атакувала. На 17 хвилині Ігор Марциняк відкриває рахунок матчу. У 2 таймі роменська команда відновила паритет, скориставшись відсутністю захисту в енергетиків. Вирішальний гол у поєдинку було забито за 10 секунд до кінця матчу. Енергія перемогла із фінальним рахунком 3:2

«Напруга тривала протягом усього матчу, — зазначає Ігор Салівон, — в цілому, це була майже рівна гра, але, на жаль, не втримали.»

Чим на цей раз нас здивують команди?

«МСК Харків» — «Aurora-Clust»

Матч 4 кола між киянами і харків’янами був доволі інтенсивний. Агресивно почали гру МСК Харків, забивши швидкий гол на 2’ хвилині матчу. Aurora-Clust у свою чергу відзначились відповіла гольовою зливою. Кияни перемогли 7:2

«Перші 7 хвилин ми сильно переважали суперника, але помітна тенденція, що після 3 гола ми “розипаємось”» — коментує гру головний тренер МСК Харків, Станіслав Гончаренко.

Чи буде удача на боці МСК Харків на домашньому матчі?