8 та 9 грудня пройде серія поєдинків у рамках 14 туру VBET Екстра-ліги. Чого очікувати від нового грудневого туру?

Розклад 14 туру VBET Екстра-ліги

П’ятниця, 8 грудня

Ураган — МСК Харків

13:00

Арбітри: Дуцяк О. (Дрогобич); Кузьмін А. (Львів); Дем’янчук Т. (Івано-Франківськ)

Делегат: Овчар І.

Спостерігач арбітражу: Проць Р. (Львівська обл.)

Хронометрист: Липецький П. (Івано-Франківськ)

Посилання на відеотрансляцію буде доступне згодом

Aurora-Clust — Рятувальник

13:00

Арбітри: Куций Д. (Харків); Мисловська М. (Суми); Кравченко М. (Київ)

Делегат: Вакула В.

Спостерігач арбітражу: Олійник В. (Київ)

Хронометрист: Шевер В. (Київ)

Субота, 9 грудня

Кардинал-Рівне — SkyUp Futsal

13:00

Арбітри: Ноєв А. (Запоріжжя); Макаренко О. (Радомишль); Дзюра В. (Рівне)

Делегат: Пашкевич Д.

Спостерігач арбітражу: Веремчук Ю. (Рівне)

Хронометрист: Дем’янович В. (Рівне)

ХІТ — in.IT

13:00

Арбітри: Ключник С. (Миколаїв); Духан А. (Луганська обл.); Чумак Д. (Київ)

Делегат: Гримайло В.

Спостерігач арбітражу: Банасько О. (Фастів)

Матч Енергія — Сокіл переснено з міркувань безпеки

Огляд попередніх матчів

«Ураган» — «МСК Харків»

Минулу зустріч харків’яни програли з розгромним рахунком 1:7 на користь драконів. 6 голів забив Ураган протягом 1 тайму у ворота господарів. Вадим Журавель від МСК Харків оформив гол престижу на 26 хвилині. Таким чином франківська команда здобула 3 очки на свій актив, піднявшись на 1 місце турнірної таблиці, де закріпилась і понині.

Чекаємо на гідну відповідь від МСК Харків у виїзному матчі.

«Aurora-Clust»«Рятувальник»

Рятувальник показав доволі непогану гру в домашньому матчі проти киян. Неочікуваний для багатьох динамічний старт підопічних Ігоря Салівона дещо дезорієнтував суперника: як наслідок — роменська команда відкриває рахунок. Проте кияни швидко схаменулись — гол у роздягальню оформив Юрій Сагайдачний, після чого відзначився Олександр Школьний, забивши гол з роздягальні. Фінальний рахунок склав 2:4 на користь киян.

Обидві команди показали відмінну гру у Києві. Нічиєю завершився перший тайм. До 30-ої хвилини у матчі був паритет, поки Євген Ланко точним ударом не вирвав перемогу для Кардинал-Рівне.

ХІТ — in.IT

Перший тайм відзначився нескінченними атаками киян у бік айтішників. Проте львів’яни успішно парирували усі гольові моменти, тож на перерву команди пішли з рахунком 0:0. На 2 хвилині другого тайму Владислав Константінов забиває курйозний гол з власної половини у пусті ворота суперника, чим відкриває рахунок у поєдинку. Попри блискавичні сейви Володимира Кардаша, ХІТу вдається забити одразу 2 голи на останній хвилині матчу.