Сьогодні, 17 серпня у м. Буча розігрувався трофей Суперкубку між переможцем VBET Екстра-ліги ФК «ХІТ» (Київ) та володарем VBET Кубку України ФК «Кардинал-Рівне» (Рівне).

Початок матчу був запланований на 17:00, проте через оголошену повітряну тривогу був перенесений на годину.

Сам матч після початку переривався з тієї ж причини, тому тривав він близько трьох годин.

Колективи підготувались до гри відповідально, тому гра виявилась важкою для кожної з команд. Перший тайм пройшов результативним по моментам та боротьбі, проте без забитих голів. Ситуація змінилась відразу після стартового свистку у другому таймі. Вже на початку другої половини Ігор Чернявський розмочив суху гру та вивів свою команду вперед. Другий та останній гол у зустрічі забив новоспечений гравець киян Даниїл Абакшин на останній хвилині матчу, тим самим поставивши крапку у протистоянні. 2:0 після фінального свистка.

Для ХІТа це другий трофей Суперкубка за історію, та друга поспіль вдала спроба поборотись за трофей.