Підопічні Олега Шайтанова розпочали кваліфікаційні матчі до фінальної частини Євро-2023 з перемоги.
Запорукою успіху нашої команди у першій половині зустрічі стала результативна гра Титової, яка проводила свій перший матч в якості асистента головного тренера, а також у звичній функції універсала.

Юлії знадобилося менше двох хвилин, щоб оформити дубль й забити перші голи нашої команди в основному раунді Євро-2023.

У другому таймі збільшила перевагу «синьо-жовтих» капітан Юлія Форсюк, яка впевнено реалізувала сольний прохід.

Четвертий забитим м’ячем нідерландського голкіпера засмутила Рубан. Софія у штрафному майданчику вдало обробила м’яч після пасу Титової і проштовхнула його у ворота.

За сім хвилин до завершення матчу номінальні гості пішли до атаки у штучній більшості, за що і поплатилися. Кислова ударом зі свого штрафного майданчика поцілила у порожні ворота суперника.

На передостанній хвилині Прейс двома голами спробувала відродити інтригу, але нашій команді вдалося втримати перевагу у три м’ячі, а з нею і переможний результат.

Україна – Нідерланди – 5:2 (2:0)
Голи: Титова (7, 9), Форсюк (25), Рубан (31), Кислова (35) – Прейс (39, 39)
Попередження: Гриценко (14)

Україна: Вікторія Кислова – Ірина Дубицька, Юлія Форсюк (к), Ксенія Гриценко, Олександра Скибіна – Юлія Титова, Софія Рубан, Сніжана Воловенко, Поліна Дрозд – Таїсія Бабенко, Альона Кирильчук, Марія Васковець, Анастасія Терех, Наталія Митрофанська.
Головний тренер: Олег Шайтанов

Нідерланди: Анна Марі Рейтсма – Джессі Прейс, Аайке Версхоор, Амі Віссер, Аполонія Барендсе – Сімоне Ханд, Карійн Артеміс, Лаура Де Гроен, Весна Велтроп (к) – Юліа Босма, Санне Бранд, Кайла Ван Ден Боомгаард, Тесса Грашіус, Б’янка Троост.
Головний тренер: Теуні Босма

20 жовтня команда Олега Шайтанова продовжить боротьбу в основному раунді Євро-2023 матчем проти Хорватії. Початок о 17:00.