Комітет арбітражу
(044) 521-05-58

Кравцов Сергій Васильович – голова

Веремчук Юрій Дмитрович – заступник голови

Банасько Олексій Михайлович

Кузьменко Василь Васильович

Олійник Віталій Михайлович

Проць Роман Омелянович

Соболевський Олег Вікторович

Комітет жіночого футзалу
(044) 521-05-58

Жила Володимир Леонідович - голова

Гончаренко Віталій Миколайович

Кирилюк Марина Олександрівна

Панченко Володимир Володимирович

Покус Анна Євгенівна

Супрунович Вікторія Олексіївна

Сабіров Руслан Рінатович

Хомич Олена Григорівна

Комітет національних збірних команд з футзалу
(044) 521-05-58

Новіков Андрій Станіславович - голова

Власенко Костянтин Григорович

Кирилюк Марина Олександрівна

Косенко Олександр Петрович

Одегов Віталій Олексійович

Шпичка Тарас Олександрович

Комітет з організації та проведення змагань
(044) 521-05-58

Вакула Валентин Іванович - голова

Комітет ветеранського футзалу
(044) 521-05-58

Король Олександр Євгенович - голова

Комітет аматорського та масового футзалу
(044) 521-05-58

Таран Віктор Леонідович - голова

Кравченко Юрій Юрійович

Пашкевич Денис Сергійович

Руденко Дмитро Сергійович

Скарлат Віталій Олександрович

Хоботов Руслан Миколайович

Петраков Євгеній Сергійович

Родіонов Віктор Володимирвич

Комітет дитячо-юнацького футзалу
(044) 521-05-58

Владико Сергій Васильович – голова

Кондратьєв Юрій Володимирович – секретар

Каплун Олександр Михайлович

Мозеров Андрій Олександрович

Розпаченюк Віталій Ігорович

Симонов Василь Михайлович

Слободян Володимир Ярославович

Соколовський Микола Миколайович

Станкевич Назар Іванович

Черненко Ігор Іванович

Навчально-методичний комітет
(044) 521-05-58

Братусь Володимир Іванович – голова

Комітет з безпеки проведення змагань
(044) 521-05-58

Левченко Олексій Юрійович – голова

Комітет студентського футзалу
(044) 123-45-67
Команда І О
1 ХІТ (Київ) 7 17
2 Ураган (Ів.-Франківськ) 8 17
3 Продексім (Херсон) 7 16
4 Viva Cup (Харків) 6 10
5 Енергія (Львів) 7 9
6 Кардинал-Рівнестандарт (Рівне) 6 7
7 АФФК Суми (Суми) 7 6
8 ДЕ ТРЕЙДИНГ (Миколаївка) 7 3
9 Сокіл (Хмельницький) 7 2
Команда І О
1 УКРАЇНА (ж) 3 9
2 Фінляндія (ж) 3 6
3 Бельгія (ж) 3 3
4 Чехія (ж) 3 0

Технічний спонсор АФУ

Дитячо-юнацький футзал

Відео-канал АФУ

Вхід

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Дякую, але більше не показуйте мені це вікно!