16 та 17 грудня пройде серія поєдинків у рамках 6 туру Першої ліги. Згадаймо попередні зустрічі.

Арбітри: Дудінов І. (Дніпро); Ігумнов Д. (Суми); Савельєв А. (Суми)

Спостерігач матчу: Стрілецький С. (Суми)

Хронометрист: Васильєв Р. (Суми)

Посилання на відеотрансляцію: ДИВИТИСЬ

Рахунок минулого матчу відкрив Олександр Стрибак на 12 хвилині. Сумчани пішли у роздягальню, маючи перевагу. На початку другого тайму Вадим Журавель зрівняв рахунок, а Вадим Корженко та Сергій Літній відзначились дублями. Матч завершився бойовою нічиєю із рахунком 3:3

«Аthletic Futsal» –  «АМ Ectаte»

Дніпро, 12:30

Арбітри: Литвиненко І. (Кривий Ріг); Кандибєй К. (Дніпро); Андрєєв І. (Дніпро)

Спостерігач матчу: Іванов О. (Дніпро)

Хронометрист: Нор М. (Дніпро)

Попереднє дербі сезону завершилось блискавичною перемогою «Athletic Futsal» із рахунком 0:5. Перший тайм завершився «нулями» на табло. Тоді як під кінець другого «Athletic Futsal» пробили 5 переможних м’ячів у ворота суперника. Дублем відзначився Олександр Іванов на останніх хвилинах 2 тайму. Віталій Байдур завершив поєдинок голом на 40-ій хвилині.

«Суха Балка» – «ZPgroup»

Жовті Води, 13:00

Арбітри: Максименко О. (Миколаїв); Зігура В. (Миколаїв); Стрижак В. (Дніпро)

Спостерігач матчу: Тулєпов С. (Кременчук)

Хронометрист: Циба О. (Дніпро)

Попри більш інтенсивну гру «Суха Балка» програли матч 1 туру. Перший тайм завершився нічиєю 1:1. Проте уже в 2 таймі «ZPgroup» забиває 4 голи. Окрім того, на 28 хвилині Сергій Демченко оформив автогол. Фінальний рахунок склав 6:3 на користь «ZPgroup».

«Фурнітура_Експрес24» – «Черкасиобленерго»

Коломия, 13:00

Арбітри: Плахов О. (Чернівці); Дем’янчук Т. (Івано-Франківськ); Гронський В. (Івано-Франківськ)

Спостерігач матчу: Якимишин І. (Львів)

Хронометрист: Липецький П. (Івано-Франківськ)

Команди відкривали поточний сезон 23/24. Рахунок почав Олександр Лобов на 6 хвилині. У першому таймі Ігор Крамар оформив дубль, завдяки якому команда вирвалась уперед. На 24 хвилині Едуард Волков зрівняв рахунки на табло. Гра завершилась бойовою нічиєю 2:2

«Любарт» – «Кардинал-2-Авангард-ДЮСШ4»

ОДЮСШ, 15:00

Арбітри: Кучерешко О. (Луганська обл.); Гера Р. (Львів); Хомич О. (Луцьк)

Спостерігач матчу: Лютий А. О. (Львів)

Хронометрист: Ярмольська Я. (Луцьк)

Перша зустріч завершилась перемогою з мінімальним відривом для «Любарту» із рахунком 2:3. Луцька команда відзначилась голом на першій хвилині змагання від Богдана Мізюка і курйозним автоголом Владислава Кузнєчікова на 23 хвилині. Гра обох команд проходила на рівних. Очікуємо на гідну гру-відповідь цього тижня.

Неділя, 17 грудня

«Elixus-Хімік-Танчик» – «Комфорт-Сервіс»

ДЮСШ-4, 18:00

Арбітри: Хомич О. (Луцьк); Леончук О. (Луцьк); Крапівін О. (Рівне)

Спостерігач матчу: Матвіюк Р. (Луцьк)

Хронометрист: Самков В. (Рівне)

Як і у першому турі, крайній матч у серії — рівненське дербі. Уперше команди показали гідну гру. «Комфорт-Сервіс» відкрили рахунок у першому таймі, і з перевагою у 2 голи пішли в роздягальню. Проте уже наприкінці 2 тайму суперник відігрався, зокрема Андрій Наумець оформив дубль. Фінальний рахунок — нічия у 3:3