13 та 14 січне відбудуться поєдинки у рамках 7 туру Першої ліги. Зокрема пройде догравання матчу 2 туру AM Estate — Технологія Агросвіт, що був перенесений через повітряну тривогу.

 

Розклад 7 туру Першої ліги

 

Субота, 13 січня

 

МСК Харків-2 — ZPgroup

12:00

Арбітри: Савельєв А. (Суми); Ігумнов Д. (Суми); Ващук С. (Харків)

Спостерігач: Бік І. (Харків)

Хронометрист: Ємець Б. (Харків)

Відеотрансляція доступна за ПОСИЛАННЯМ

Доволі цікавий початок туру очікує нас. Наразі ZPgroup має 8 очок, та посідає 2 місце у таблиці. Очолює рейтинг Athletic Futsal із 12 очками. У той же час харків’яни мають 2 очки в активі та займають останню сходинку. У разі поразки ZPgroup має шанси обмінятись позиціями з Технологія-Агросвіт. Звісно, якщо сумчани здобудуть перемогу. З нетерпінням чекаємо поєдинку.

 

AM Estate — Технологія Агросвіт

12:30

Арбітри: Максименко О. (Миколаїв); Кучерешко О. (Луганська обл.); Кандибєй К. (Дніпро)

Спостерігач: Іванов О. (Дніпро)

Хронометрист: Нор М. (Дніпро)

Відеотрансляція доступна за ПОСИЛАННЯМ

Ще один потужний потужний матч, що був перенесений, через повітряну тривогу. Подія може значно змінити статистику таблиці. У разі поразки дніпрянам не загрожує зниження позиції, тоді як сумчани можуть або зайняти 2 позицію, або опуститись на 4 сходинку. Беззаперечно нас очікує цікава гра.

 

Комфорт-Сервіс — Фурнітура-Експрес

13:00

Арбітри: Диннік Є. (Одеса); Крапівін О. (Маріуполь); Дзюра В. (Рівне)

Спостерігач: Веремчук Ю. (Рівне)

Хронометрист: Самков В. (Рівне)

Відеотрансляція доступна за ПОСИЛАННЯМ

Матч, що відбувся у листопаді точно запам’ятався уболівальникам. Господарі забили 3 голи рівнянам протягом першого тайму, тоді як рахунок гостей і досі пустував. Після перерви Ігор Крамар оформлює дубль, далі Андрій Ковальчук забиває 5 м’яч у ворота Фурнітури. Здавалося б — суха перемога. Проте на 33 хвилині Сергій Піддубний відповідає голом у ворота суперника. Завершує матч Сергій Степанюк, забивши на останніх секунд другий м’яч в сітку Фурнітури. Фінальний рахунок — 5:2 на користь господарів. Цікаво, якою буде відповідь рівнян?

 

Athletic Futsal — Суха Балка

15:30

Арбітри: Ключник С. (Миколаїв); Зігура В. (Миколаїв); Андрєєв І. (Дніпро)

Спостерігач: Тулєпов С. (Кременчук)

Хронометрист: Нор М. (Дніпро)

Відеотрансляція доступна за ПОСИЛАННЯМ

Востаннє команди зустрічались у 2 турі сезону. Швидкий старт і рахунок 2:1 у першому таймі на користь господарів — однозначно вплинули на обидві команди. Втрата пильності у приймаючої сторони, та темп, що нарощувався у гостей мали наслідком 3 голи від Athletic Futsal протягом другого тайму. Фінальний рахунок поєдинку склав 2:4 на користь дніпрян.

 

 

Черкасиобленерго — Кардинал-2-Авангард ДЮСШ4

16:00

Арбітри: Гринь К. (Київська обл.); Кирпенко Є. (Харків); Євтушевський О. (Черкаси)

Спостерігач: Лутій Р. (Київ)

Хронометрист: Урста В. (Черкаси)

Відеотрансляція доступна за ПОСИЛАННЯМ

Обидві команди зіграли по 6 ігор, з яких мали 3 поразки. Черкасиобленерго мають на 1 поразку менше, що відділяє їх від суперника на 1 очко та 2 позиції у таблиці. Ця гра має усі шанси стати поєдинком за першість.

Востаннє рівняни випередили Черкаси на 1 гол і здобули перемогу у 2 турі. Зокрема, голом у роздягальню відзначився Артем Мартиненко

 

Неділя, 14 січня

 

Elixus-Хімік-Танчик — Любарт

17:00

Арбітри: Лизан Н. (Львівська обл.); Лепак Б. (Львів); Малиновський А. (Рівне)

Спостерігач: Лютий А. (Львів)

Хронометрист: Дем’янович В. (Рівне)

Відеотрансляція доступна за ПОСИЛАННЯМ

Розгромною для рівнян видалась зустріч із Любартом. Максим Матвійчук оформив дубль, розпочавши тайм швидким голом на 1 хвилині, і завершив його голом у роздягальну на 20 хвилині. Олександр Сименко також оформив дубль. Між забитим м’ячами пройшло менше 5 хвилин гри. На 7 хвилині гол престижу забив Вадим Жак. Фінальний рахунок матчу склав 8:1 на користь Любарта.

Поширити
Квасниця Ігор
11 Січня, 2024

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *