Асоціація футзалу України оголошує прийом попередніх заявок для участі у VBET Кубку України сезону 2023/2024 років.

Незважаючи на попереднє погодження представниками регіональних асоціацій видозміни формату розіграшу місцевого етапу Кубку, за рішенням Комітету з організації та проведення змагань АФУ у змагальному сезоні 2023/2024 років не буде проводитися анонсований раніше перший (відбірковий місцевий) етап розіграшу VBET Кубку України, внаслідок відсутності його підтримки серед потенційних команд-учасниць місцевих рівнів.

Таким чином, розіграш VBET Кубку України заплановано провести у форматі, який був притаманний попереднім сезонам: спочатку буде проведено регіональний (відбірковий) етап, до переможців якого долучяться команди-учасниці Першої ліги сезону 2023/2024 р.р., участь в розіграшу VBET Кубку України для яких буде обов’язковою. В подальшому 6 переможців цієї стадії потраплять до 1\8 фіналу, де на них очікуватимуть клуби-учасники VBET Екстра-ліги.

Заявки для участі в попередньому (відбірковому) етапі будуть прийматися до 29 вересня 2023 року. В залежності від кількості поданих заявок буде розроблена конкретна система розіграшу регіонального (відбіркового) етапу та визначена необхідна кількість стадій такого етапу.

 

Контакт для отримання додаткової інформації та надання заявок: (050) 470-85-06, Юрій Кравченко.

Поширити
Войтенко Микита
26 Вересня, 2023

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *