Спортивно-медичний комітет УАФ у співпраці з кафедрою реабілітації та спортивної медицини Донецького національного медичного університету організовують щорічні курси ліцензування та підвищення кваліфікації зі спортивної медицини для лікарів та масажистів команд. Також планується проведення семінарів для лікарів за програмою UEFA Football Doctor Education Programme як це передбачено Медичним Регламентом УАФ.

Початок занять запланований на 15 грудня (10:00). Місцем їхнього проведення стане київський Будинок футболу УАФ (3 поверх).

Охочі взяти участь у семінарах повинні надіслати на електронну адресу спортивно-медичного комітету kiliian.vv@uaf.ua скани таких документів:

1) 1-2 сторінок паспорта або id-картки з додатком;
2) копію трудової книжки (1 та останньої сторінок) або довідку з місця роботи;
3) диплом про освіту;
4) сертифікат спортивного лікаря (за наявності);
5) з собою мати 4 кольорових фотографії 3х4;
6) для лікарів, що мають категорію – копію відповідного документа.

Обов’язковою вимогою для участі у семінарах масажистів/реабілітологів/фізіотерапевтів є наявність середньої медичної/спортивної/педагогічної освіти.

Вартість участі у семінарах для лікарів, які вже мають спортивну спеціалізацію становить 10500 гривень, для лікарів без відповідної спеціалізації – 16800 гривень. Для масажистів/реабілітологів/фізіотерапевтів – 10 000 гривень.

Для реєстрації необхідно до 15 листопада підвердити участь у семінарах, надіславши лист та скан-копії перелічених вище документів за адресою kiliian.vv@uaf.ua.

З усіх питань звертайтеся за номером: 095-867-67-84 (Віталій Кіліян).

Поширити
Богдан Ісаєв
28 Жовтня, 2022

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *