Офіційний сайт УЄФА оприлюднив календар футзальної Ліги чемпіонів сезону 2023/2024 р. р. Вже 5 липня відбудеться жеребкування Попереднього та Основного раундів. Матчі Попереднього раунду відбудуться з 22 по 27 серпня, а Основного – з 24 по 29 жовтня. Жеребкування Елітного раунду відбудеться 2 листопада. Матчі Елітного раунду заплановані на період з 28 листопада по 3 грудня. «Фінал чотирьох» відбудеться на початку травня. Орієнтовні дати півфіналів – 2 або 3 травня. Відповідно, матч за третє місце та фінал відбудуться 4 або 5 травня. Дата жеребкування «Фіналу чотирьох» стане відома пізніше.

За підсумками жеребкування Попереднього раунду команди-учасниці цього етапу будуть розділені на вісім груп. До Основного раунду Шляху «Б» вийдуть команди, які посядуть перші місця у своїх групах, а також найкраща з команд, яка посяде друге місце.

У Основному раунді, як і у попередніх сезонах Ліги чемпіонів (за винятком сезону 2020/2021, який проводився в іншому форматі через пандемію коронавірусу. – прим.), будуть Шлях «А» та Шлях «Б». До Шляху «А» потраплять чинний переможець турніру, іспанська «Пальма Футзал», а також одинадцять клубів з найвищим рейтингом та команди, які посідають 16-19 місця у клубному рейтингу. Відповідно, до Шляху «Б» потраплять дев’ять команд, які пройдуть Попередній раунд, а також команди, які у клубному рейтингу посідатимуть 12-15 та 20-22 місця.

До Елітного раунду виходять по три найкращі команди з кожної групи Шляху «А» Основного раунду, а також переможці груп Шляху «Б» Основного раунду. В Елітному раунді команди будуть розбиті на чотири групи. Переможці груп вийдуть до «Фіналу чотирьох» Ліги чемпіонів.

Нагадаємо, що Україну у новому сезоні Ліги чемпіонів УЄФА з футзалу представлятиме ФК «ХІТ» (Київ), який став чемпіоном України сезону 2022/2023 р. р.

Пресслужба Асоціації футзалу України  

Поширити
Terentyev Artem
29 Червня, 2023

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *