У Львові від 17 по 20 березня проходить триденний навчально-методичний семінар арбітрів футзалу під егідою FIFA у співпраці з Українською асоціацією футболу та Асоціацією футзалу України.

    

Захід відбувається за організаційно-методологічної підтримки членів комітету арбітражу АФУ: Олексія Банаська, Романа Проця, Юрій Веремчука, Олег Іванова та куратора футзального арбітражу від УАФ Віктора Дердо.

Програма семінару, лектором якої виступив інструктор FIFA, голова комісії футзального арбітражу UEFA — іспанець Педро Галан, передбачає цілу низку важливих заходів: зокрема, педагогічне тестування на знання Правил гри, відео-тестування ігрових епізодів та складання фітнес-тесту FIFA з фізичної підготовки. Окрім того присутня і практична частина заходу, у рамках якої проводяться заняття з моделювання ігрових ситуацій, прийняття виважених рішень в умовах стресу та під значним фізичним навантаженням.

   

Також, окремої уваги здобув великий блок питань, розглянутий арбітрами, щодо сучасного тлумачення усіх можливих ігрових ситуацій повʼязаних з контактами мʼяча і руки, позбавлення суперника очевидної гольової можливості, тактичних фолів, серйозних порушень Правил гри, не спортивної поведінки та інших.

   

У рамках семінару президент Асоціації футзалу України Сергій Владико висловив слова подяки за візит Педро Галана в Україну та обмін досвідом з українськими арбітрами в найбільш скрутні часи для нашої держави. Іспанському інструктору вручено символічні подарунки від УАФ та АФУ.

  

Поширити
Квасниця Ігор
19 Березня, 2024

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *