Олександр Косенко: «Переконаний, що цей НТЗ і три товариських зустрічі підуть нам на користь»
Головний тренер національної чоловічої збірної України Олександр Косенко розповів про підготовку команди до матчів зі збірними Молдови і Румунії та охарактеризував майбутніх суперників.
❓Олександре Петровичу, 12 вересня розпочався НТЗ нашої команди. Розкажіть, якою була програма підготовки до товариських поєдинків?
🗣️ Ми зібралися 12 вересня й цього ж дня встигли потренуватися. Протягом наступних двох дні працювали у режимі дворазових тренувань. Вчора провели передігрове тренування. Сьогодні очікуємо на спаринг зі збірною Молдови.
❓Команда проводить досить довгий збір й заплановані одразу три контрольних поєдинки. Головна мета – надолужити втрачене впродовж семи місяців, щоб краще підготуватися до майбутніх матчів кваліфікації до чемпіонату світу?
🗣️ Дійсно, команда не збиралася досить довго. Нам потрібен час, щоб повернути на високий рівень взаємодію гравців на паркеті. Дуже добре, що ми зібралися не на 2-3 дні, а на більш тривалий період. Всі перебувають разом. Хлопці багато спілкуються між собою. У команді панує чудова атмосфера. Ми встигли провести якісні тренування. Зал усім дуже подобається. Переконаний, що цей НТЗ і три товариських зустрічі підуть нам на користь.
❓Наступне питання саме про атмосферу у команді. Під час збору свої Дні народження відсвяткували Микола Микитюк та Ігор Чернявський. Це додало команді ще більше позитиву?
🗣️ Звичайно, всі привітали хлопців. Будь-який подібний захід додає приємних емоцій та покращує командний мікроклімат.
❓Збірні Молдови та Румунії є досить добре знайомими суперниками. Як охарактеризуєте ці команди?
🗣️ Востаннє ми протистояли збірній Молдови у грудні 2020-го року. Матчі проходили у Запоріжжі. Однак, тоді вони не змогли розраховувати на кількох важливих гравців, які виступали у чемпіонаті Румунії. Зараз поєдинки проходитимуть у Чореску, а суперник виступатиме в оптимальному складі. Щодо збірної Румунії, то з цією командою завжди цікаво грати. Суперник є досить технічним. Всім командам треба проводити підготовку до майбутніх офіційних матчів. Переконаний, що поєдинки будуть цікавими.
❓Якщо проаналізувати склад команди, то можна відзначити, що новачків на ці поєдинки викликано досить мало. Зараз головним завданням є награвання складу, який візьме участь у кваліфікаційних матчах до чемпіонату сіту-2024?
🗣️ Загалом, можу погодитися. Кістяк команди зберігся, адже хлопці дуже вдало проявили себе на чемпіонаті Європи. Своєю грою та ставленням до роботи вони заслуговують на виклики до збірної. Ми будемо переглядати й інших виконавців. Якщо хтось з потенційних новачків або гравців, які раніше вже залучалися до команди себе проявить, то отримає виклик. Дорога до збірної є відкритою. У товариських матчах ми оцінимо нинішній стан кожного з футзалістів. Це фінішний етап підготовки до офіційних матчів. Часу залишилося вкрай мало.
❓Однак, на цьому зборі присутній і дебютант – Андрій Мельник, який став MVP студентського чемпіонату світу. Лишилися задоволені співпрацею з ним у рамках того турніру?
🗣️ Андрій себе добре проявив на студентському чемпіонаті світу. Хочемо подивитися на нього у складі національної збірної. Надаємо гравцю шанс проявити себе. Повторюся, для всіх, хто проявлятиме себе дорога до збірної є відкритою. Ми підібрали склад на наш суб’єктивний погляд, який присутній у тренерському штабі будь-якої збірної.
Поширити
admin
16 Вересня, 2022

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *