Комітет арбітражу Асоціації футзалу України продовжує розгляд чинної редакції Правил гри – Futsal Laws of the Game 2023-24, у форматі трактуємо, рекомендуємо, вдосконалюємо.

У змаганнях різного рівня трапляються випадки взяття воріт в ситуаціях після завершення тайму. Звертаємо Вашу увагу на витяг з Правила 7 п.2:

2. Закінчення таймів гри

Кожен тайм завершено, коли 20 хвилин ігрового часу минули. Якщо додатковий час грається, кожен тайм додаткового часу завершується, коли призначений час гри минув.

Хронометрист сигналізує про закінчення кожного тайму і кожного тайму додаткового часу, коли він грається, за допомогою акустичного сигналу, відмінного від свистка, який використовують арбітри.

  • Тайм закінчується коли прозвучить звуковий сигнал, навіть якщо арбітри не сигналізують про це своїм свистком, за винятком випадків, коли немає хронометриста або сигнал від хронометриста не може бути поданий через несправність обладнання. Якщо сигнал від хронометриста не надходить, арбітри підтверджують, що 20 хвилин ігрового часу чи призначеного додаткового часу
    минули і сигналізують про завершення кожного тайму своїм власним свистком.
  • Якщо штрафний удар, починаючи з шостого накопиченого порушення (ШУНШФ) або пенальті призначено, коли час було майже вичерпано, то тайм вважається таким, що завершився після того як цей удар буде виконано. Будь-який удар, вважається таким, що завершився, після того як м’яч входить в гру та відбувається один з таких епізодів:

• м’яч перестає рухатись або виходить з гри;

• в м’яч грає будь-який гравець (включаючи гравця який виконує удар) за винятком воротаря команди, яка захищається;

• арбітри зупиняють гру через порушення гравця, який виконує удар або його партнера по команді.

Якщо гравець команди, що захищається, скоїть порушення до завершення удару, арбітри продовжують гру, призначають повторне виконання чи призначають, відповідно, подальший ШУНШФ або пенальті відповідно до Правил гри у футзал.

  • Гол забитий відповідно Правила 1 та 10, але після завершення тайму, на що було вказано акустичним сигналом хронометриста, буде зарахований тільки у вищенаведених ситуаціях.

Тривалість таймів не може бути збільшена у жодних інших випадках.
Відео кліп 1 :

З повагою,
Комітет арбітражу АФУ

Поширити
Квасниця Ігор
6 Березня, 2024

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *