Асоціація футзалу України та ТОВ «СП «Галпласт» (ТМ «Роксолана») оголошують про початок співпраці, в рамках якої усі збірні команди України з футзалу отримуватимуть якісну питну воду, що має вкрай важливе значення як на тренуваннях, так і під час матчів задля підтримки водного балансу та перебування в оптимальній у формі.

«Асоціація футзалу України» — один з лідерів серед спортивних організаторів України, а футзальні збірні – топ-команди на міжнародній арені. АФУ має чіткі плани та можливості для свого подальшого розвитку навіть в складних умовах сьогодення. Віримо, що вода «Роксолана» допоможе нашим футзальним збірним досягнути поставлених цілей. Завдяки унікальному поєднанню природних властивостей нашої води її споживання має позитивний вплив на окислювальні процеси, підвищує адаптаційні та детоксикаційні можливості організму, що дуже доречно для такого динамічного виду спорту як футзал», — заявив Ігор Ониськів, директор ТОВ «СП «Галпласт».

Віце-президент та виконавчий директор АФУ Володимир Гримайло: «Вітаємо у футзальній сім’ї нового партнера – ТМ «Роксолана». Природна мінеральна вода «Роксолана» в процесі розливу не піддається ніякій додатковій обробці. Чиста, прозора і корисна, вона залишається такою, якою її створила сама природа. Це саме те, що потрібно для наших футзалістів. Роксолана – одна з найвідоміших постатей давньої та сучасної історії України. Сподіваюся, що наше партнерство стане взаємовигідним та яскравим в написанні новітньої футзальної історії України”.

Питною водою ТМ «Роксолана» будуть забезпечуватися усі футзальні збірні України для покращення тренувального, відновлювального та ігрового процесу, а самій торговій марці «Роксолана» надано статус: «Водний партнер збірних України з футзалу» . Співпраця розрахована на один сезон з можливістю її поглиблення та пролонгації домовленостей.

«Роксолана» – природа Прикарпаття для Вашого здоров’я!

Поширити
Квасниця Ігор
6 Вересня, 2023

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *