7 лютого завершився зимовий трансферний період сезону 2023/24. Детально ознайомитись зі змінами можна нижче:

VBET Екстра-ліга

«ХІТ»

Роман Горпинич полишив «Кардинал-Рівне» та перейшов до київського «ХІТ». У складі рівнян Роман грав з 2017 року. За цей час універсал Кардиналу встиг відзначитись у 125 зустрічах.

Владислав Сизик став другим підписантом кабельників. У складі «in.IT», кольори якої захищав Сизик, гравець провів 12 поєдинків.

«in.IT»

У той же час, айтішники попрощались із Володимиром Кардашем, який став на захист воріт Енергії. 47 ігор провів Кардаш у складі «in.IT». Окрім Кардаша та Сизика команду покинув і Станіслав Лейб’юк, який став на захист — «Рибак-АСК».

Попри це ряди айтішників поповнили: Віталій Рябоконь («ЯСКО»), Владислав Швець (воротар «Надія Хорів») та Олександр Горєлко (ФК «Форца»)

«SkyUp Futsal»

Найбільш масштабні зміни відбулись у авіаторів: 5 відзаявлених та 5 заявлених гравців.

Гравці, що покинули команду: Максим Бабенко; Тарас Рибак («Суха Балка Жовті Води»); Володимир Негель («Grasser»); Єгор Сипливець та Євгеній Саківський («Skidka»).

Натомість, до складу команди заявлені наступні гравці: Бруно Сантос («Ян Регенсбург»); Олександр Ліфер («ХІТ»; на правах оренди); Ілля Бакінський («Кардинал-Рівне»); Артем Рибак («SkyUp-2»); Апті Накаєв («Аміго Нордвест»)

«Ураган»

Склад драконів поповнив Олександр Жуков («Ураган-2»). Відзаявлених гравців в Урагані немає.

«Кардинал-Рівне»

Рівнян покинули: Олександр Бондар (екс-граючий тренер); Любомир Парфенюк («Кардинал-2-Авангард-ДЮСШ-4»); Роман Горпинич («ХІТ»); Ілля Бакінський («SkyUp Futsal»).

Натомість до Кардиналу заявлені: Вадим Тютюрай («Кардинал-2-Авангард-ДЮСШ-4») та Едуард Волков («Черкасиобленерго»).

«Енергія»

Енергитиків покинув Андрій Пітуля («Комфорт-Сервіс»). На підсилення команди прийшов Володмир Кардаш («in.IT»).

МСК «Харків»

Дмитра Бондара відзаявлено з підопічних Станіслава Гончаренка до іншої харківської команди, з якої прибув Микита Поддубний  — «Ole-Ole Sport&Print II».

Кирило Хахілєв також доєднався до МСК «Харків» з місцевої команди «INSOFT».

«Сокіл»

Хмельничани вітають у своїх рядах нового гравця – Назара Першина

«Aurora»

Склад підопічних Євгена Задорожного поповнив універсал – Віталій Коробка

«Рятувальник»

Роменський Рятувальник — єдина серед команд Екстра-ліги, чий склад не піддався змінам.

 

Перша ліга

Кардинал-2-Авангард-ДЮСШ-4

Як уже зазначалось раніше, команду покинув Вадим Тютюрай, який перейшов у Кардинал-Рівне. Натомість Любомира Парфенюка було відзаявлено зі складу підопічних Євгена Ланка. Гравець поповнив склад Кардинал-2-Авангард-ДЮСШ-4.

«Черкасиобленерго»

Едуард Волков приєднався до Кардиналу, попрощавшись із черкаською командою.

«Комфорт-сервіс»

В костопільській команді відбулось одразу 4 заміни.

Назар Мигаль доєднався до ФЦ «Ковель». Артем Плескач перейшов до «Ураган-2» КФВ. Валерія Нікітчуку заявлено до МФК «Хорів». Ілля Ревягін хоч і залишився у регіоні, проте перейшов до КЗС-Костопіль.

На зміну відзаявленим гравцям прийшли 4 новобранців: Віталій Богданов («Колос Полонне»); Іван Кашперук (ФК «Славута»); Андрій Пітуля («Енергія») та Роман Піддубний («Uno Mas Львів»).

«Elixus-Хімік-Танчик»

Рівняни вирішили не поповнюватись та не відзаявляти гравців. Склад не змінився.

«Фурнітура_Експрес24»

На підсилення коломийської команди було взято талановитого голкіпера — Василя Заверуху. Відзаявлених гравців на цей трансфер — немає.

МСК «Харків-2»

Богдан Мещеряков змінив сіро-зелену форму кіпера на київську жовту. Гравець заявився до «Десни».

«ZPgroup»

Запоріжжя на початку січня відзаявили Дмитра Делятинського. Гравець перейшов до Athletic Futsal і уже встиг зіграти 5 матчів за нові кольори.

«Любарт»

Луцький склад за аналогією з Elixus-Хімік-Танчик вирішили не змінювати склад.

«AM-Estate»

За час трансферного вікна команда більше втратила: 6 відзаявлених проти 4 заявлених гравців.

Зі складу вийшли: Сергій Беденок, Артем Шеремет та Артем Кокотяк («Суха Балка»), Михайло Кочмаров («Партизан»), Дмитро Шеховцов, Михайло Трубаров («DDX – BRIAR»).

Натомість поновили число гравців: Радислав Люлька («Athletic Futsal»), Родіон Голибін, Роман Прощенко, Андрій Расторгуєв («Технологія-Агросвіт»).

«Athletic Futsal»

Попередньо зазначалось, що склад команди поповнив Дмитро Делятинський («ZPgroup»). Окрім Дмитра форму дніпрян віднині захищатимуть Артем Файдор (ФК «Лід-44″») та Андрій Подолянчик («DDX – BRIAR»).

Натомість 2 гравці змінили форму: Радислав Люлька («AM-Estate») та Іван Ярошенко («Суха Балка»).

«Технологія-Агросвіт»

До «Технології-Агросвіт» заявлено: Юрія Бойко та Антон Субота («СумДУ» Суми); Ігор Шевкунов і Дмитро Зікратій («Україна (Токарі)»);

Покинули команду: раніше згаданий Родіон Голибін, Андрій Расторгуєв та Роман Прощенко («AM-Estate»); Олексій Чегринець («ТРО-Суми»)

«Суха Балка»

Поповнили склад жовтоводської команди: Сергій Беденок, Артем Шеремет та Артем Кокотяк («AM-Estate»); Іван Ярошенко («Athletic Futsal»); Дмитро Бабіло («Тайр Експерт» Одеса); Тарас Рибак («SkyUp Futsal»).

Після 7 лютого у формі «Сухої Балки» ми не побачимо: Дениса Білого та Іллі Нікітченка («Легіон »), Романа Кокотяка.

Поширити
Квасниця Ігор
16 Лютого, 2024

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *