У хорватському Спліті триває чемпіонат Європи серед закладів вищої освіти. Чоловіча команда Івано-Франківського коледжу фізичного виховання у рамках четвертого туру групового етапу грала проти срібних призерів минулорічного футзального турніру Європейських Університетських Ігор – команди Університету Реймс-Шампань.

Вже за підсумками першого тайму підопічні Юрія Іванишина та Івана Данилишина вели з рахунком 4:0. А у другій 20-хвилинці українці забили ще чотирри голи у ворота французьких студентів. Щоправда, французи залишили останнє слово в цій грі за собою, забивши «гол престижу». Зазначимо, що в української команди хет-триком відзначився Станіслві Лейб’юк, дубль на свій рахунок записав Мар’ян Масевич, а Олександр Дичук, Андрій Британ та Андрій Ткачук забили по голу.

Зазначимо, що ця перемога дозволила івано-франківцям вийти на перше місце у групі «В» та гарантувати собі місце у чвертьфіналі чоловічого турніру чемпіонату Європи серед закладів вищої освіти. Однак, 23 липня українська команда ще зіграє свій останній поєдинок у рамках групового етапу. Суперником прикарпатського колективу буде команда Естонської Академії безпеки. Початок матчу о 18.00 за Києвом.