Жіноча команда Українського Державного Університету ім. М. Драгоманова вийшла до фіналу жіночого турніру чемпіонату Європи серед закладів вищої освіті, який триває у хорватському Спліті, а точніше – вже виходить на фінішну пряму.

У першому таймі гол Христини Степаненко виявився єдиним, незважаючи на те, що в української командли було багато шансів для того, щоб збільшити свою перевагу. А ось у другій 20-хвилинці підопічні Олександра Ратіча, завдяки хет-трику Марії Васковець та голам Олександри Скибіної та Софії Ковшик схилили шальки терезів на свою користь та перемогли з рахунком 6:0.

Таким чином, команда УДУ ім. М. Драгоманова вперше вийшла до фіналу чемпіонату Європи серед закладів вищої освіти. Окрім того, вперше в історії Україна матиме своїх представників як у жіночому, так і у чоловічому фіналах.

Суперником команди УДУ ім. М. Драгоманова буде колектив з Іспанії – Університет Короля Хуана Карлоса. Початок матчу о 17.30 за київським часом.