Продовжуємо вкочуватися в новий футзальний сезон. На черзі другий тур Favbet Екстра-ліги, в якому визначився новий лідер, відгриміло два вогняних дербі, сталися відразу дві дебютні звитяги команд-новачків та багато-багато чого цікавого!

Зазначимо, що матч між ХІТ і Соколом перенесено через участь киян у Лізі чемпіонів. Вже невдовзі команда Олега Лук’яненка поміряється силами з бельгійським Андерлехтом, іспанською Картахеною та польським Рекордом. Матчі відбудуться 23, 24 та 26 жовтня відповідно.

МСК Харків створив проблеми для Аврори

Зважаючи на невдалий старт МСК Харків у першому турі, багато хто очікував легкої прогулянки для Аврори. Та її не сталося – харків’яни дуже гідно протистояли іменитому супернику та навіть двічі вели в рахунку по ходу матчу.

На зображенні може бути: 4 людини, гравці в футбол, люди грають у футбол та текст

Втім, гостей не вистачило на всю дистанцію, а господарі на класі та досвіді дотиснули суперника впродовж останніх 10 хвилин. Спершу Максим Чеберяк замкнув простріл від Владислава Моспана, а масну крапку в матчі поставив Ростислав Семенченко.

На зображенні може бути: 5 людей, люди грають у футбол, гравці в футбол та текст

Галицьке енергетичне дербі

Класичне протистояння Енергії та Урагана виправдало всі очікування, адже напруга витала в повітрі буквально до останньої секунди! От тільки на відміну від минулого туру, львів’яни були в ролі лідера, а не наздоганяючого, і втратили перемогу за 30 секунд до кінця. Але незмінним лишилося те, що від трьох очок “енергетиків” відділили лічені секунди. Втім, рішення арбітрів не викликало жодних сумнівів – удару було завдано вже після фінальної сирени.

На зображенні може бути: 6 людей, люди грають у футбол, люди грають у баскетбол, гравці в футбол, люди грають у волейбол та текст

Окремої уваги вартий гол Михайла Грицини, точніше – його святкування. Справа в тому, що новачок Енергії відзначився у воротах своєї колишньої команди – разом з братом Миколою він виступав за Ураган з 2021-го по 2024-й. Попри це, Грицина напрочуд емоційно відсвяткував гол, який стався внаслідок результативної помилки візаві.

Ефект дежавю в матчі SkyUp Futsal

Як і тиждень тому, найрезультативніший матч туру пройшов на Gymmax Arena – домашньому майданчику SkyUp Futsal.  Цього разу “авіатори” приймали рівненський Кардинал, і так само пропустили першими, але відповідь прийшла майже миттєво – Лукас відновив паритет потужним ударом з гострого кута. А ще до перерви SkyUp Futsal не просто вийшов уперед, а й подвоїв перевагу.

На зображенні може бути: 5 людей, гравці в футбол, люди грають у футбол та текст

Секретом успіху можна назвати взаємозамінність четвірок – нові гравці анітрохи не втрачали в якості гри, а підтримували високий темп. За перші 5 хвилин другого тайму господарі довели справу до розгрому, але результативна помилка воротаря та ще один необов’язковий пропущений гол на останніх хвилинах змусили “авіаторів” понервувати. Втім, на табло 5:3 – і це означає, що SkyUp Futsal виходить на чисте перше місце у Favbet Екстра-лізі.

На зображенні може бути: 3 людини, люди грають у футбол, гравці в футбол та текст

Історична перемога Любарта

19 жовтня 2024 року назавжди увійде в історію Любарта, адже саме в цей день “князі” здобули дебютну перемогу у Favbet Екстра-лізі, здолавши з рахунком 3:0 in.IT. Лучани вийшли вперед уже на 43-й секунді, коли Дмитро Романюк гарматним пострілом прошив воротаря.

Нехай рахунок не обманює вас – у воротаря Любарта Святослава Горніка було дуже багато роботи. Дальні удари, виходи сам-на-сам – досвідчений голкіпер упорався з усім, а партнери віддячили за сейви, забивши швидкий гол і в другому таймі. А наприкінці зустрічі всі питання щодо переможця матчу зняв Михайло Запорожець. Під час стандарту він грамотно “відклеївся” від опікуна і вдало підставив ногу на дальній стійці.

Атлетик Футзал також відкрив лік своїм перемогам в еліті

Слідом за Любартом свою першу в історії звитягу на рівні Favbet Екстра-ліги здобув і Атлетик Футзал. У принциповому регіональному дербі з Сухою Балкою дніпровці святкували перемогу з рахунком 2:1.

Всі голи в поєдинку були забиті протягом перших 10 хвилин, але що ближче було до кінця, тим запеклішою ставала боротьба на майданчику. На останніх хвилинах Суха Балка пішла ва-банк, випустивши п’ятого польового та влаштувала справжній штурм чужих воріт. Але десь відчайдушні сейви Богдана Мещерякова, десь уже каркас воріт приходив йому на поміч – усе було проти того, щоб гості здобули бодай одне очко.