Сніговий 12 тур VBET Екстра-ліги

Останній осінній тур поточного сезону розпочнеться уже цієї суботи, 25 листопада. І нехай показники термометра не засмучують — поєдинки туру однозначно розпалять Ваше серце!

 

Субота, 25 листопада

 

Ураган — Aurora-Clust

13:00

Арбітри: Гордієнко Є. (Одеса); Дуцяк О. (Дрогобич); Дем’янчук Т. (Івано-Франківськ)

Делегат: Овчар І.

Спостерігач арбітражу: Проць Р. (Львівська обл.)

Хронометрист: Ліпецький П. (Івано-Франківськ)

Відеотрансляція доступна за посиланням: ДИВИТИСЬ

 

Кардинал-Рівне — Рятувальник

13:00

Арбітри: Ноєв А. (Запоріжжя); Андрєєв І. (Дніпро); Дзюра В. (Рівне)

Делегат: Пашкевич Д.

Спостерігач арбітражу: Іванов О. (Дніпро)

Хронометрист: Василишин Т. (Рівне)

Відеотрансляція доступна за посиланням: ДИВИТИСЬ

 

in.IT — SkyUp Futsal

16:00

Арбітри: Федоріщев А. (Луганська обл.); Гопка О. (Черкаси); Кузьмін А. (Львів)

Делегат: Верещинська О.

Спостерігач арбітражу: Гора Г. (Київ)

Хронометрист: Мориконь Л. (Львівська обл.)

Відеотрансляція доступна за посиланням: ДИВИТИСЬ

 

Неділя, 26 листопада

 

Енергія — МСК Харків

13:00

Арбітри: Дудка Д. (Обухів); Чумак Д. (Київ); Кузьмін А. (Львів)

Делегат: Шишка І.

Спостерігач арбітражу: Лютий А. (Львів)

Хронометрист: Мориконь Л. (Львівська обл.)

Відеотрансляція доступна за посиланням: ДИВИТИСЬ

 

Матч ХІТ — Сокіл: перенесено

 

Матчі

«Ураган» — «Aurora-Clust»

Дракони протягом сезону показують відмінну гру. Матч 11 туру, проведений із авіаторами проходив напрочуд динамічно із щільними пробиттями у ворота від обох сторін. Франківська команда відзначилась дублем від Миколи Грицини. Загалом брати забили тричі за матч. «Із 8 гольових спроб вдалими виявились 6. Впевнена перемога за рахунком, але по грі є недоліки. Рухаємось далі!» — коментує гру Максим Павленко, головний тренер НФК «Ураган».

Aurora-Clust двічі зіграла бойову нічию, показуючи сильну гру протягом поєдинків. Попри злагодженість і високу динаміку гри команда дещо втрачає у запалі ближче до кінця матчу, на чому наголошує і головний тренер Євген Задорожній: «Вкотре маємо гарну гру по рахунку, але в кінці не дограємо, тому так і стається…»

«Кардинал-Рівне» — «Рятувальник»

Підопічні Олександра Бондара перервали ланцюжок невдач, реалізувавши швидкий перший м’яч від Олександра Басича, за яким слідував гол у порожні ворота від Максима Малиновського. «Кінець першого тайму — маємо 3 хороших момента, які на жаль не використовуємо», — додає головний тренер Кардинал-Рівне.

Роменьский Рятувальник показав себе доволі сильно у першому таймі. Пропустивши м’яч на 4 хвилині, одразу ж послідувала відповідь у ворота кабельників. У другому таймі команда почала програвати за швидкістю, а відповідно й за рахунком матчу.

«in.IT»«SkyUp Futsal»

Айтішники доволі добре показали себе у матчі проти Рятувальника у 10 турі, забивши рикошетом м’яч уже на 4 хвилині поєдинку. Точні удари по воротах суперників принесли команді Андрія Федюка перемогу із рахунком 2:1.

Авіатори, маючи певні проблеми гри, зокрема захист, щоразу показують роботу над помилками. Попри все, команда раз у раз показує цікаву гру, створюючи гольові моменти, але не завжди їх використовує.

«Енергія» — «МСК Харків»

Енергетики під час гри послуговуються чіткою стратегією. «Запланована позиційна гра 5-4 не була реалізована, проте вдалось забити м’яча на підборі», — коментує поєдинок Валерій Легчанов, — «напевно щастя було до нас обличчям».  За результатами 9 ігор, леви посідають 5 місце із активом у 14 очок.

МСК Харків показали цікаву гру проти Кардиналу. За словами Станіслава Гончаренка, команда припустилась кількох ключових помилок, що призвели до поразки. Головний тренер додає: «Я задоволений тим, як хлопці працюють, але нам треба час і терпіння, які до нас приходять…»

 

Поширити
Квасниця Ігор
24 Листопада, 2023

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *