Головний тренер юнацької збірної України (U-19) Ігор Москвичов розповів про очікування від майбутніх товариських поєдинків проти Угорщини.

– Ігоре Євгеновичу, команда вже провела два тренування у Дебрецені на «Фьонікс-Арені». Які враження від залу, де найближчим часом зіграє ваша команда, а за місяць відбудеться Фінал Чотирьох жіночого Євро-2023?

– Умови просто чудові. Ще вчора казав хлопцям, що нам потрібно долати основний раунд Євро-2023, аби у майбутньому частіше грати у таких залах. Це певна мотивація, аби робити все від себе залежне, і виходити на такий чудовий паркет. Все на високому рівні. Хлопцям залишається продемонструвати всі свої найкращі якості у майбутніх матчах.

– Два місяці тому ваша команда вже грала з Угорщиною на турнірі у Чехії. Наскільки цікаво буде знову зіграти з цим суперником?

– Думаю, буде трохи важче, оскільки Угорщина гратиме вдома. Для них це є додатковою мотивацією. Однак, ми готові. Чим важче, тим краще. Юнацькій збірній України потрібні сильні спаринги, тому очікуємо на цікаві матчі. Нашим завданням є грати у свій футзал, додавати у зіграності, працювати над стандартними положеннями та формувати поєднання у четвірках.

– Підготовка до цього чемпіонату є менш тривалою, ніж зазвичай. Зважаючи на швидку підготовку, як думаєте чим відрізнятимуться суперники від себе зразка двомісячної давнини?

– Відзначу, що у низки команд залишилися достатньо гравців з попереднього складу. Ми маємо лише трьох футзалістів з досвідом офіційних матчів, тому працювати трохи важче. Однак, українці ніколи не здаються перед проблемами. Будемо сподіватися, що це нас лише загартує перед майбутніми поєдинками.

– У січні команда провела три товариських матчі у Хорватії. Як підсумуєте цей етап підготовки до офіційних поєдинків?

– Я задоволений тим, що ми зіграли з сильними збірними: Францією, Італією та Словенією. Перед тренерським штабом стояло завдання визначитися зі складом, який продовжуватиме підготовку до Євро. Цей турнір продемонстрував на кого ми можемо розраховувати. Особливо це видно у протистояннях з командами високого рівня.

– Нещодавно визначився останній суперник нашої команди у групі основного раунду. Ним стала збірна Чорногорії. Що можете сказати про цю команду?

– Ми поки що встигли розібрати збірні Сербії та Румунії. Думаю, після того як проведемо поєдинки проти Угорщини дійдемо і до цього питання.

– Наскільки важливим є повернення до складу збірної Дяченка, Скибчика та Малиновського, зважаючи на їхню постійну практику у VBET Екстра-лізі?

– Я б відзначив ще й досвід попереднього чемпіонату Європи. Вони є лідерами, які ведуть за собою команду як на паркеті, так і поза ним. Їх поява зараз є необхідністю. Видно, що хлопці дуже хочуть, щоб збірна стала грати краще й роблять для цього все можливе.

Поширити
Богдан Ісаєв
14 Лютого, 2023

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *