Капітан юніорської збірної України Дмитро Скибчик поділився своїми очікуваннями від майбутнього півфінального матчу юніорського чемпіонату Європи проти юніорської збірної Іспанії.

– Дмитре, перш за все, вітаємо тебе та всю команду з виходом до півфіналу. І одразу питання: що ти думаєш про майбутній матч з Іспанією?
– Іспанія завжди була хорошим суперником, завжди було тяжко проти неї грати. Але ми показували у товариських матчах, що для нас це можливо, ми проти неї добре грали, і я вірю в команду.

– Традиційно Іспанія – незручний суперник для наших збірних на будь-якому рівні – хоч на молодіжному, хоч на дорослому. Але вже була здобута перша перемога над іспанцями на молодіжному рівні. Чи може це допомогти українській команді вже у півфінальному протистояння на Євро?
– То були товариські ігри, а це вже Євро, головний турнір. І буде зовсім інша гра. Я думаю, команда себе ще покаже.

– Те, що у збірної Іспанії були проблеми як у відборі на чемпіонат Європи, так і безпосередньо тут, на чемпіонаті Європи, якось впливає на підготовку до матчу з цією командою?
– Зараз головне завдання – відпочити емоційно та фізично. Як раз у нас для цього є один вільний день. Я думаю, наша команда впорається з цим. Те, що, як Ви кажете, суперник міг не вийти, нічого не дає. Іспанці – емоційно сильні, і вони будуть дуже готові до нас.

– Кілька гравців з цієї збірної Іспанії, а саме – Хуан Морено та Тапіас, грали на минулому чемпіонаті Європи у Хаені. Ти як раз теж проти них грав на минулорічному Євро. Є таке відчуття, що торік, граючи з гравцями, на два роки старшими, вони виглядали трохи краще, ніж зараз, серед однолітків. Чи звернув ти на це увагу?
– Вони – лідери команди. На теоретичному занятті ми розберемо їх гру, буде аналітика. Думаю, ми гарно підготуємось до них.

– Чого чекаєш від самої гри, і що буде найбільш важливим фактором у грі проти Іспанії?
– Як Ви знаєте, наша збірна славиться своїм характером та бійцівськими якостями. Я думаю, ми це і покажемо під час гри.

Пресслужба Асоціації футзалу України

Фото: УЄФА

Поширити
Terentyev Artem
7 Вересня, 2023

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *