Головний тренер юніорської збірної України Ігор Москвичов підбив підсумки переможного матчу проти юніорської збірної Словенії.

– Ігоре Євгеновичу, вітаємо Вас із сьогоднішньою перемогою над Словенією. Чим сьогоднішня гра зі Словенією відрізнялася від учорашньої з Італією?
– Одразу скажу, що сьогодні було складніше. Як я казав, напередодні десь з 5-ї хвилини ми почали домінувати над італійцями, і весь матч проходив під нашим контролем. Сьогодні – навпаки. Перші хвилини були за нашою командою, ми забили швидкий гол. Потім настали складнощі у грі. Тому що ми розбирали, як грають словенці, але два «стовпи» – 4-й та 5-й номери (Чоп та Скріньяр. – Прим.) – чіпляються за всі м’ячі. Тому, було дуже складно. До того ж, швидкі гравці входили з глибини майданчику та створювали небезпеку. Але хлопці все одно впорались, і я вважаю, що рахунок по грі.

– Сьогодні у Вас сталися зміни у стартовому складі. Зокрема, Дяченко поміняв Бєлімова у воротах, а також вийшов Рибіцький замість Тютюрая. Питання одразу по Рибіцькому. Мо можна сказати, що його як раз у матчі з Італією не вистачало, якщо подивитись на сьогоднішню гру зі Словенією?
– Звичайно, не вистачало. Я скажу, що це перший матч за останні дев’ять місяців, який ми зіграли в оптимальному складі. Тобто, завжди когось не було. То не викликали, то травми, то дискваліфікації. Ось сьогодні ми вперше зіграли в оптимальному складі з тих людей, які у нас наразі є. Ми сьогодні зробили одну ударну четвірку, яка повинна була розвивати результат. А друга четвірка, скажімо так, мали би трохи чинити опір при грі у захисті. Тобто, наш план спрацював. Основна четвірка забила всі м’ячі, але при цьому всі гравці, які виходили на майданчик, виконали завдання на цю гру.

– Питання, пов’язане з другою четвіркою. По ходу гри Ви сьогодні робили в ній зміну, міняючи Єлішева на Приходька. З чим була пов’язана ця зміна?
– Приходько вчора виходив у першій четвірці, додав їй гостроти та активності. Сьогодні вирішили додати його у другу четвірку, хотіли її підсилити. Однак, цього разу це не зовсім вийшло.

– Ви впевнені, що можете зберегти Цей настрій у наступному матчі проти Фінляндії?
– Звісно. Ми до цього довго йшли, мріяли про це, щоб бути у фінальній частині Євро. Тому, хлопці налаштовані на максимальний результат.

Пресслужба Асоціації футзалу України

Фото: УЄФА

Поширити
Terentyev Artem
4 Вересня, 2023

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *