Головний тренер жіночої збірної України Олег Шайтанов відповів на питання журналістів у рамках пресконференції напередодні матчу 1/2 фіналу Євро-2023 проти Угорщини.

– Ваші очікування перед півфінальним матчем? Чи вважаєте себе фаворитами?

– Наші останні офіційні матчі проти Угорщини були доволі складними. Ми перемогли у поєдинку за третє місце у рамках минулого Євро з рахунком 2:1. Також можу згадати, що в основному раунді Євро-2019 наше протистояння завершилося нічиєю – 4:4. З майбутнім суперником не буває легких поєдинків, тому налаштовуємося на важке протистояння.

– Розкажіть про історію Віри Дятел у жіночій збірній України.

– Віра провела з командою два навчально-тренувальних збори та зіграла чотири товариських матчі: по два зі Словаччиною та Португалією. Дійсно, у неї є великий футбольний бекграунд. З нами вони поки що встигла провести короткий період часу.

– Наскільки важливими були нещодавні товариські матчі з Португалією?

– Звичайно, ці контрольні зустрічі були дуже важливими для нас. Розуміємо, що збірні Португалії та Іспанії знаходяться на іншому рівні в європейському жіночому футзалі. Тож, у цих матчах дівчата викладаються на максимум. Досвід поєдинків з таким суперником ми мали перед основним раундом та фінальною частиною попереднього чемпіонату Європи. Незважаючи на рахунок, ми отримали користь від проведених матчів.

Поширити
Богдан Ісаєв
17 Березня, 2023

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *