Головний тренер жіночої збірної України Олег Шайтанов поділився емоціями після виходу команди до фіналу Євро-2023.

Олегу Миколайовичу, вітаємо з перемогою. Що означає цей вихід до фіналу для Вас і команди?

– Бути у фіналі Євро – це неймовірні відчуття. Для нашої команди таке досягнення є історичним. Для цього було треба жити, тренуватися, проливати сльози і заліковувати пошкодження. Залишилася остання зустріч. Заради виходу до фіналу і треба жити та грати у футзал. Також особисто від себе хотів би додати, що 20 років тому я зі сльозами на очах відчував, що не буду більше грати у фіналі, коли ми поступилися чоловічій збірній Італії й завоювали срібло чемпіонату Європи. Однак, минув час і незабаром у мене буде третій фінал Євро. Тож, хочу подякувати дівчатам за таку можливість.

– Попередні офіційні матчі проти Угорщини досить непросто складалися для збірної України. Однак, сьогоднішня зустріч трохи відрізнялася від них. Наскільки важко було протистояти такому захисту суперника?

– Перед стартом матчу я казав, що він буде важким. Великою перевагою для збірної Угорщини була підтримка трибун та велике бажання. Можливо, по грі нам не вдалося втілити у життя деякі речі, але я дуже задоволений результатом.

– У фіналі ви зіграєте з Іспанією. Як готуватиметеся і на який характер гри очікуєте?

– Матчі з Португалією та Іспанією даються нам дуже важко. Однак, ми маємо розуміння, що це вирішальний поєдинок турніру. Потрібно викластися на максимум й спробувати провести його так, щоб запам’ятати на все життя.

Поширити
Богдан Ісаєв
18 Березня, 2023

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *