Підопічні Ігоря Москвичова завдяки результативному другому тайму переконливо переграли суперника.

Відкрити рахунок українцям вдалося за допомогою вдалих дій Сніцаренка, який відзначився своїм дебютним голом у футболці збірної. Зрештою, це взяття воріт й підсумувало першу половину зустрічі.

Після перерви досить швидкий гол від Малиновського, який майстерно реалізував вихід віч-на-віч, став для господарів холодним душем. За кілька хвилин наша команда довела різницю до чотирьох голів завдяки результативним ударам Рибіцького і Татумірака. До слова, для Романа це взяття воріт також стало дебютним у складі юнацької збірної.

Підопічним Тамаша Франка нічого не залишалося як піти вперед у штучній більшості. Роль воротаря почав виконувати Кніж, але забити угорцям не вдалося. Ба більше, в одному з епізодів Сніцаренко скористався невдалою передачею суперника та вразив порожні ворота, оформивши дубль.

Наприкінці зустрічі кілька хвилин у штучній більшості пограли й «синьо-жовті», але рахунок залишився незмінним. Завтра о 15:00 команди проведуть повторну зустріч.

Угорщина (U-19) – Україна (U-19) – 0:5 (0:1)
Голи: Сніцаренко (8, 32), Малиновський (23), Рибіцький (26), Татумірак (27)

Угорщина (U-19): Герго Гемесі (Ерік Чікош, 21) – Бенце Сабо, Адам Ковач, Олівер Кніж (к), Матьяс Кайтар – Бенедек Гашпар, Ноель Катона, Ботонд Белаварі, Мате Хаджі, Домінік Модлі, Патрік Кісс, Балаш Барта, Беньямін Хаас, Балінт Кініч.

Україна (U-19): Дмитро Дяченко (Костянтин Рафальський, 21) – Дмитро Рибіцький, Даміан Запорожан, Максим Малиновський, Дмитро Скибчик (к) – Денис Сніцаренко, Владислав Ткаченко, Дмитро Федик, Андрій Єлішев, Ігор Пелецький, Вадим Тютюрай, Назарій Круковський, Роман Татумірак.