Підопічні Ігоря Москвичова переграли румунських однолітків й залишилися на першій сходинці групи 2.

Наша команда знову провела результативний поєдинок й більшість своїх голів, як і вчора, забила у першому таймі. Вже станом на восьму хвилину українці були попереду з різницею у два м’ячі, завдяки результативним діям Рибіцького і Сніцаренка.

Підопічні Ендре Качо скоротили різницю до мінімуму стараннями Міклоша, але до перерви «синьо-жовті» лише збільшили свій гандикап. Сніцаренко оформив дубль, а ще одне взяття воріт на свій рахунок записав Тютюрай.

Після відпочинку наші співвітчизники ще двічі вразили володіння суперників зусиллями Ткаченка і Малиновського. У другій половині тайму румуни пішли вперед у штучній більшості. Одного разу наша команда покарала суперника завдяки голу Белімова. Відзначимо, що і номінальні господарі трохи скоротили відстань за допомогою дублю Чіреша.

Втім, це ні на що не вплинуло. Підопічні Ігоря Москвичова після двох матчів мають шість очок і різницю голів +15. Доля перепустки до фінальної частини вирішиться 25-го березня. Цього дня юнацька збірна України зустрінеться з сербськими однолітками. Старт матчу запланований на 20:00.

Румунія (U-19) – Україна (U-19) – 3:7 (1:4)
Голи: Міклош (10), Чіреш (34, 38) – Рибіцький (6), Сніцаренко (8, 15), Тютюрай (20), Ткаченко (24), Малиновський (28), Белімов (34)
Попередження: Рибіцький (22)

Румунія (U-19): Лаурентіу Сабадуш (Міхай Андрей, 21) – Патрік Чертеш, Андрей Кордош, Річард Бога, Ерік Попович – Андрей Стругаріу, Едуард Варга, Міклош Петер, Деніс Мунтяну – Альберт Чіреш, Космін Нементяну

Україна (U-19): Дмитро Дяченко (Іван Белімов, 21) – Дмитро Скибчик (к), Максим Малиновський, Вадим Тютюрай, Дмитро Рибіцький – Денис Сніцаренко, Владислав Ткаченко, Андрій Єлішев, Дмитро Федик – Ігор Пелецький, Роман Татумірак.