У передостанній день серпня юніорська збірна України (U-19) провела свій заключний товариський матч у рамках підготовки до фінальної частини чемпіонату Європи серед гравців до 19 років. Суперником підопічних Ігоря Москвичова стала юніорська збірна Франції, яка теж братиме участь у фінальній стадії Євро-2023 (U-19).

Перший тайм був багатим на голи та закінчився результативною нічиєю – 4:4. А вже у другому таймі гол капітана української збірної Дмитра Скибчика, як виявилось, став переможним для української команди. Хоча варто зазначити, що «синьо-жовті» могли ще реалізувати більшість у форматі «4х3» після того, як червону картку отримав гравець збірної Франції Маруан Реззуг. Однак, українці, так само, як і у другому товариському матчі проти юніорської збірної Іспанії, не змогли скористатися наданим шансом. Тим не менш, Тим не менш, українські 19-річні футзалісти змогли втримати мінімальну перевагу та перемогти з рахунком 5:4. Пропонуємо Вашій увазі протокольні дані гри.

30 серпня.

Франція (U-19) – Україна (U-19) – 4:5
Куяте (3), Белаіб-Лемойне (5), Рибіцький (12 – автогол), Ерраддаф (16) – Федик (2), Єлішев (11, 16, М. Малиновський (16), Скибчик (27)
Попередження: Е. Колскі (19), Реззуг (32) – Єлішев (26)
Вилучення: Реззуг (34 – повторне попередження)

Зазначимо, що вже 3 вересня збірна України (U-19) стартує у фінальній стадії чемпіонату Європи серед 19-річних гравців матчем проти юніорської збірної Італії. Початок гри о 16.30 за київським часом.