Підопічні Олександра Косенка завершили основний раунд європейської кваліфікації до чемпіонату світу-2024 без поразок.

Нинішній матч вже не мав турнірного значення для збірної України, адже наша команда у будь-якому випадку посідала б перше місце у групі. Водночас, перемога могла б гарантувати нідерландцям вихід до наступної стадії напряму.

Як зазначали у передматчевих інтерв’ю Артем Фаренюк та Даниіл Абакшин, мотивація у команди була досить серйозно. Зрештою, це було видно й по активному початку зустрічі.

На десятій хвилині «синьо-жовті» зуміли вийти вперед завдяки удару у кут від Шотурми. Втім, за вісім секунд до перерви команда Мігеля Андреса відновила паритет. Після розіграшу стандарту Бухарі скористався незлагодженими діями захисту збірної України й відправив м’яч у ворота Савенка.

Після перерви суперники мали нагоди, щоб змінити цифри на табло, але схилити шальки терезів на свій бік нікому не вдалося. Таким чином, збірна України очікуватиме на жеребкування елітного раунду, яке відбудеться 5-го липня. У свою чергу, Нідерланди боротимуться за перепустку до наступної стадії у матчах плей-оф.

Нідерланди – Україна – 1:1 (1:1)
Голи: Бухарі (20) – Шотурма (10)
Попередження: Буюзан (33)

Нідерланди: Мануель Кейк – Ферд Пасарібу, Абдессамад Аттахірі, Лахсен Буюзан, Ілліас Бузіт – Матс Фельсебор (к), Аюб Бухарі, Тевфік Сеяр, Мохамед Бен Халу – Мохамед Чіх, Аймен М’Рабет-Елод, Соремлі Те Фреде – Уалід Таріфіт, Александер Сміт

Україна: Юрій Савенко (Олександр Сухов, 21) – Артем Фаренюк, Віталій Радевич, Петро Шотурма (к), Ігор Корсун – Євген Сірий, Микола Микитюк, Ярослав Лебідь, Даниіл Абакшин – Андрій Мельник, Ігор Чернявський, Михайло Зварич, Сергій Малишко.

Поширити
Богдан Ісаєв
9 Березня, 2023

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *