Підопічні Олега Шайтанова у повторному матчі знову взяли гору над суперником.

Зі старту команди обмінялися гострими нагодами. Митрофанська, яка розпочала цю зустріч у старті, впоралася з потужним ударом Рибанської. Натомість, українки відповіли небезпечним розіграшем стандарту, котрий заробила Шульга. Форсюк відпасувала на Дятел, але Віра не влучила фактично у порожні ворота.

Втім, дуже швидко команда Олега Шайтанова відкрила рахунок завдяки результативному удару Шульги. Ближче до середини тайму гарні моменти мали та ж Рибанська і Дятел, але вкотре добре себе проявили воротарі обидвох збірних.

Нагод ставало ще більше, і де не могли допомогти голкіпери – виручав каркас. Після вчорашнього результативного кутового Шульга знову пробивала після навісу Дубицької, яка знову по ходу поєдинку змінила Форсюк, але влучила у стійку. У словачок знову на вістрі була Рибанська. Її удар з носка на себе прийняла поперечина.

На чотирнадцятій хвилині знову українкам допоміг розіграш стандарту, який реалізувала ще одна видозмінена четвірка Шульга-Гриценко-Дубицька-Форсюк. Після введення ауту капітан збірної України потужно пробила, а Анна обережно переправила м’яч у ворота.

Впродовж наступних дев’яноста секунд глядачі побачили ще два голи. Словачки вивели на удар з близької відстані Ганкову, яка впевнено реалізувала свою нагоду. Втім, за кілька миттєвостей різниця у рахунку знову складала два голи. Потужний удар у верхній кут допоміг Шульзі оформити хет-трик. Могли підопічні Олега Шайтанова зміцнювати свій гандикап, але Дубицька після добивання не зуміла переправити м’яч у порожній кут воріт.

Видозмінювалася протягом першого тайму й друга четвірка. Українки у поєднанні Дрозд-Титова-Скибіна-Бабенко заробили стандарт. Його виконувала Титова й елегантною підсічкою спробувала перехитрити Тіслярову. Однак, за господарок зіграла поперечина.

На другий тайм в українок вийшов видозмінений перший квартет: Васковець-Дятел-Шульга-Форсюк. Наші дівчата знову могли забивати завдяки розіграшу стандарту. Після пасу Дятел у кут воріт цілила Васковець, але відзначитися першим голом за збірну України Марії завадила стійка.

Друга четвірка після перерви повернулася до свого стартового вигляду. Її перша зміна допомогла українкам оформити четвертий гол. Його автором стала Скибіна, для якої це взяття воріт стало дебютним у складі «синьо-жовтих».

У наступній атаці могла відзначатися Воловенко, але потужний удар Сніжани на себе прийняла стійка. П’ятий гол збірної України оформила четвірка Гриценко-Дятел-Форсюк-Васковець. Вдала комбінація від перших трьох завершилася ударом Форсюк у порожні ворота. Однак, у наступній атаці словачки відквитали один м’яч. Рибанська з чергової спроби досягла свого, переправивши м’яч у володіння нашої команди.

На 36-ій хвилині Роман Седларік вдався до ризику й спробував пограти у штучній більшості. Втім, забили українки. Дубицька розігнала атаку гостей, віддала на Васковець, і м’яч після удару Марії у власні ворота зрізала Рибанська. Як підсумок – 6:2 на користь підопічних Олега Шайтанова.

Словаччина – Україна – 2:6 (1:3)
Голи: Ганкова (15), Рибанська (28) Шульга (3, 14, 16), Скибіна (24), Форсюк (27), Рибанська (39 – автогол)

Словаччина: Петра Тішлярова (Софія Дупкалова, 21) – Янка Майтенова, Вікторія Ганкова, Нікола Рибанська (к), Клаудіа Тицьякова – Зіта Банікова, Тамара Гембіцка, Барбора Валова, Сімона Хромова – Янка Юскова, Ванесса Дунайска, Шарлота Кундрава, Зюзана Томчікова, Софія Валенцінова

Україна: Наталія Митрофанська (Вікторія Кислова, 13, Анастасія Терех, 28) – Юлія Форсюк (к), Ксенія Гриценко, Анна Шульга, Віра Дятел – Юлія Титова, Олександра Скибіна, Поліна Дрозд, Сніжана Воловенко – Ірина Дубицька, Таїсія Бабенко, Марія Васковець.