У фінальному матчі за 1 місце Кубку Львівщини зустрілись два київські колективи ФК «ХІТ» та «Aurora Team». Вони стали чемпіонами своїх груп за результатом матчів групової стадії і кваліфікувались у стадію плей-офф у якості фіналістів турніру.

Сам матч розпочався активно. Після кількох моментів на 6 хвилині Євген Сірий після розіграшу ауту відправив м’яч у дальню дев’ять воріт. Ще через стільки ж часу на 12 хвилині Володимир Поночовний подвоїв перевагу чинних чемпіонів VBET Екстра-ліги. Відразу після другого голу Aurora Team взяли тайм-аут і він явно пішов колективу на користь. На 15 хвилині Орест Боргун неймовірним ударом практично із центрального кола прошив ворота Олександра Сухова дещо наблизивши свою команду до рівного рахунку. Тим не менш, на 18 та 19 хвилині відповідно Даниїл Абакшин та Сергій Журба значно збільшили відрив ХІТа. Перший тайм завершився рахунком 4:1.

Другий тайм розпочався із голу представника Aurora Team Максима Бессалова, який на 22-ій хвилині потужним ударом відправив м’яч у сітку воріт суперника. Далі команди дещо притихли та рахунок 4:2 зберігався аж до 36 хвилини, допоки після розіграшу кутового Ігор Чернявський відправив м’яч у штангу, після чого вона залетіла у сітку воріт та змінила рахунок на 5:2. Ще через хвилину Артур Подлюк зробив відрив для ФК «ХІТ» ще більшим. Згодом Олександр Дичук, на 39 хвилині, забив гол після вдалого розіграшу, проте врятувати матч для Aurora Team не вийшло. Результат 6-3 на користь ФК «ХІТ» (Київ).

Інші результати матчів:

Матч за 3 місце: ФК «Енергія» (Львів) 4 – 2 in.IT (Львів)

Матч за 5 місце: «SkyUp Futsal» (Київ) 3 – 0 Кардинал-Рівне (Рівне)

Матч за 7 місце: СК «Сокіл» (Хмельницький) 5 – 1 «Любарт» (Луцьк)

Нагадаємо, що цей передсезонний турнір є останньою сходинкою на шляху до початку нового сезону, який розпочнеться розіграшем VBET Суперкубку 2023, що відбудеться 17 серпня в м. Буча на арені «Академія спорту».