Арбітри Асоціації футзалу України завершили підготовчий процес до нового сезону 2023/2024 років, який вже найближчого четверга 17 серпня стартуватиме матчем за VBET Суперкубок 2023 в місті Буча на арені «Академія спорту».

Цьогоріч підготовка арбітрів VBET Екстра-ліги мала дуже насичену програму. Спочатку, протягом липня, усі арбітри дистанційно склали фітнес-тест FIFA. Після цього провели два тестування теоретичної та методичної підготовленості. За підсумками усіх тестів кращі 32 арбітри отримали виклик на навчально-методичний семінар, який ,за пропозицією комітету арбітражу Асоціації футзалу Львівщини, відбувся у місті Львові 8-11 серпня, одночасно з проведенням Кубка Львівщини – 2023 ЗСУ. 8 серпня віце-президент АФУ Володимир Гримайло представив нового голову комітету арбітражу АФУ – Олексія Банасько і окреслив ті напрямки роботи, що є першочерговими для КА АФУ в реаліях сьогодення.

Після цього учасники семінару пройшли заключне тестування з Правил гри і були розподілені на підгрупи, кожна з яких мала своє окреме завдання. За теоретичну і методичну складові відповідали найкращі інструктори АФУ – члени комітету Олег Іванов та Роман Проць, які використовуючи якісно підготовлені наочні засоби вдало модерували цікаві дискусії у підсумку яких група арбітрів з 8 осіб приходила до єдиного рішення. Отримані знання арбітри закріплювали практичним арбітражем матчів команд вищих ліг України в рамках Кубку Львівщини – 2023 ЗСУ, під фаховим наглядом спостерігачів Олексія Банасько та Юрія Веремчука.

За програмою семінару усі 32 арбітри пробігли ARIET test FIFA. Всі розділи насиченої програми навчально-тренувального збору були виконані в повному обсязі. За відгуками очевидців новий формат семінару дав змогу вдало поєднати навчальну, теоретичну, методичну, практичну та комунікативну складові якісної підготовки. Також усі учасники були одностайні у продовженні такого формату майбутніх заходів КА АФУ.

Паралельно із досезонною підготовкою арбітрів, відбувся навчально-тренувальний збір делегатів Асоціації футзалу України. Вони прослухали лекції, були обговорені їх функції та принципи роботи. Делегатам були озвучені вимоги щодо їх роботи і в той же час вислухані їхні пропозиції, щодо кращого контролю матчів проведених під егідою АФУ.

Пресслужба Асоціації футзалу України

Поширити
Квасниця Ігор
16 Серпня, 2023

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *