Комітет арбітражу Асоціації футзалу України звертає вашу увагу на тлумачення окремих ігрових епізодів пов’язаних з ситуаціями ЗОГМ, згідно чинної редакції Правил гри – Futsal Laws of the Game 2023-24, у форматі трактуємо, рекомендуємо, вдосконалюємо.

 

Рішення арбітрів (на майданчику): штрафний удар та винесення порушнику дисциплінарної санкції у вигляді попередження (ЖК) за зрив перспективної атаки (ЗПА).

Правильне рішення: штрафний удар та винесення порушнику дисциплінарної санкції у вигляді вилучення (ЧК) за зрив очевидної гольової можливості (ЗОГМ).

Обгрунтування: Керуючись вимогами п.3 Правила 12 (Позбавлення голу або зрив очевидної гольової можливості (ЗОГМ), при наявності традиційних критеріїв ЗОГМ і «якщо гравець команди, яка захищається, скоює порушення без намагання зіграти в м’яч (наприклад: тримає, тягне, штовхає, немає можливості грати в м’яч, тощо) і кількість активних гравців нападу перевищує кількість активних гравців захисту, за винятком гравця, який скоює порушення, це вважається ситуацією ЗОГМ, навіть, якщо ворота захищені воротарем».

З повагою,
Комітет арбітражу АФУ

Поширити
Квасниця Ігор
4 Квітня, 2024

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *