7 червня у Палаці спорту відбулась нарада представників VBET Екстра-ліги. Участь у нараді взяли представники київського «ХІТа», івано-франківського «Урагану», львівських «Енергії» та «In.IT», харківського МСК «Харків», роменського «Рятувальника» та черкаського «Черкасиобленерго». Не делегували своїх представників київський «CLUST», рівненський «Кардинал» та хмельницький «Сокіл».

У ході зустрічі були підбиті спортивні та організаційні підсумки сезону 2022/2023 р. р., проведено оцінку маркетингової та комерційної складової чемпіонату, а також обговорені пропозиції щодо проведення наступного сезону. Зокрема, було обговорено пропозицію щодо проведення регулярного чемпіонату VBET Екстра-ліги сезону 2023/2024 р. р. у три кола без розподілу команд на зони за регіональною ознакою.

Присутні обговорили також пропозиції щодо порядку та черговості проведення матчів фінальної стадії VBET Кубку України та стадії плей-оф чемпіонату України, а також кількості матчів першої стадії плей-оф нового чемпіонату України (до трьох перемог) та VBET Кубку України у новому сезоні («Фінал чотирьох» замість «Фіналу восьми»). Представники клубів також узгодили питання щодо порядку та умов консолідації комерційних і маркетингових на новий сезон у відповідності до вимог чинного законодавства.

Щодо старту нового сезону, то його планується розпочати 17 серпня матчем за Суперкубок України («ХІТ» – «Кардинал»). Старт регулярного чемпіонату запланований на 26 серпня (базова дата), який триватиме до 3 травня 2024 року, після чого має розпочатися стадія плей-оф. Більш детальні контури нового сезону, а також остаточний склад учасників нового сезону стануть відомі після того, як у липні відбудеться нарада президентів клубів VBET Екстра-ліги.

Підбиваючи підсумки сезону 2022/2023 р. р., учасники наради оцінили сезон як вдалий, з урахуванням вимог воєнного часу. За це клуби та Асоціація футзалу України висловлює подяку Збройним Силам України.

Пресслужба Асоціації футзалу України

Поширити
Terentyev Artem
8 Червня, 2023

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *