Чоловіча команда Івано-Франківського фахового коледжу фізичного виховання стала чемпіоном Європи з футзалу серед закладів вищої освіти. У фіналі підопічні Юрія Іванишина та Івана Данилишина обіграли команду Бернайського Університету з Хорватії.

Незважаючи на те, що старт гри був за українцями, вони пропустили першими. А вже на 15-й хвилині хорвати вигравали з рахунком 2:0. І хоча за хвилину Назар Швед відквитав один гол, та балканці дуже швидко відновили перевагу в два м’ячі. Однак, українцям вдалося зрівняти рахунок завдяки вдалій реалізації 10-метрових у виконанні Назара Шведа та Андрія Британа. А у другому таймі Швед оформив хет-трик, і, як з’ясувалося потім, став автором переможного для івано-франківців голу. Таким чином, команда Івано-Франківського фахового коледжу фізичного виховання здобула перемогу над Бернайським Університетом з таким же рахунком, як і у матчі групового етапу – 4:3.

Зазначимо, що це – перша перемога української університетської команди за 26 років. У 2007 році чемпіоном Європи серед закладів вищої освіти стала команда Дніпропетровської Державної фінансової академії, яку тренував Олександр Юзик.

Також зазначимо, що за підсумками чемпіонату Європи серед закладів вищої освіти, який завершився у хорватському Спліті, троє українців були відзначені індивідуальними нагородами. Зокрема, футзалістка команди Українського Державного Університету ім. М. Драгоманова Анна Шульга отримала нагороду MVP жіночого турніру. А ось титул MVP чоловічого турніру був визнаний один з лідерів команди ІФФКФВ Назар Швед. А воротар команди з Івано-Франківська Микола Гуйван отримав титул найкращого голкіпера турніру.