Футзалістки Українського Державного Університету ім. М. Драноманова стали срібними призерками чемпіонату Європи серед закладів вищої освіти, який завершується у хорватському Спліті. Суперником української команди був переможець Європейських Університетських Ігор – 2022 – Університет Короля Хуана Карлоса.

По ходу першого тайму іспанська команда вела в рахунку 2:0, але на 14-й хвилині Єлизавета Кузнєцова скоротила відставання українок до одного голу. Щоправда, потім піренейський колектив знову забив двічі, проте за 15 хвилин до перерви Анна Шульга забила другий гол української команди.

У другому таймі українки постійно намагались наздогнати своїх іспанських візаві. Двічі, завдяки голам Олександри Скибіної, київська команда скорочувала своє відставання до двох м’ячів, відповідаючи тим самим на голи іспанок. Однак, зрештою, іспанська команда перемогла з підсумковим рахунком 8:4.

Таким чином, до «бронзи» 2019 року «драгоманівки» додали «срібло» 2023 року.