Жіноча команда Українського Державного Університету ім. М. Драгоманова здобула перемогу в чвертьфіналі жіночого турніру чемпіонату Європи серед закладів вищої освіти, який проходить у Спліті. Суперником українок була команда Університету Тампере.

Підопічні Олександра Ратіча швидко відкрили рахунок після голу Єлізавети Кузнєцової, а по ходу першого тайму завдяки влучним ударам Анни Шульги та Христини Степаненко збільшили перевагу української команди, щоправда, при цьому пропустивши один гол у відповідь. У другій же половині зустрічі ще один гол Шульги, а також влучний удар Олександри Скибіної у порожні ворота принесли «драгоманівкам» підсумкову перемогу з рахунком 5:2.

Таким чином, команда Українського Державного Університету ім. М. Драгоманова вдруге у своїй історії вийшла до півфіналу чемпіонату Європи серед закладів вищої освіти. Півфінальний поєдинок за участю української команди відбудеться 25 липня на майданчику спорткомплексу «Гріпе 2». Початок – о 20.00 за київським часом.