Підопічні Ігоря Москвичова здобули одне очко у першому поєдинку на турнірі у Хорватії.

З шістнадцяти гравців, які потрапили до загальної заявки на турнір у цьому матчі були відсутніми воротар Юрій Яремчук та універсал Ігор Пелецький.

Рівні перші хвилини потроху трансформувалися в ігрову перевагу збірної Франції, яка усередині тайму зуміла відкрити рахунок у зустрічі. Втім, під завершення першої половини українці не лише відновили статус-кво, а й зуміли вийти вперед. Спочатку Тютюрай скористався незграбними діями захисту й проштовхнув м’яч у ворота. А за 11 секунд до перерви капітан нашої команди після чудового проходу віддав асист на Запорожана, який вивів «синьо-жовтих» вперед.

На 30-ій хвилині українці назбирали п’ять фолів, що значно ускладнило гру команді Ігоря Москвичова. За декілька хвилин хлопці пропустили одразу три голи, припустившись низки огріхів у захисті.

На 37-ій хвилині українці зуміли скоротити різницю у рахунку до мінімуму. Рибіцький потужно пробив з гострого кута після розіграшу ауту й м’яч залетів у кут воріт. Втім, майже одразу наша команда заробила шостий фол. Щоправда, після виконання дабл-пенальті «синьо-жовтих» врятувала стійка. У наступній атаці каркас допоміг вже французам, прийнявши на себе удар Єлішева.

За 2:22 до завершення зустрічі Ігор Москвичов вдався до застосування штучної більшості, але тривало це не надто довго. Рибіцький завдяки удару з власної половини майданчика скористався помилкою воротаря збірної Франції й встановив остаточний рахунок у зустрічі – 4:4.

19-го січня о 16:00 підопічні Ігоря Москвичова проведуть свій другий матч у рамках «Umag Nations Cup». Їхнім суперником стане збірна Словенії.

Франція (U-19) – Україна (U-19) – 4:4 (1:2)
Голи у складі збірної України: Тютюрай (16), Запорожан (20), Рибіцький (37, 38)
Попередження у складі збірної України: Сніцаренко (18), Рибіцький (31)

Склад збірної України (U-19): Костянтин Рафальський – Денис Сніцаренко, Дмитро Федик, Андрій Єлішев, Владислав Ткаченко – Дмитро Рибіцький, Даміан Запорожан, Віталій Панкратій, Вадим Тютюрай (к) – Дмитро Кармаліта, Назарій Круковський, Роман Татумірак, Даниіл Болдижев – Іван Белімов.