Головний тренер жіночої збірної України Олег Шайтанов розповів як команда готуватиметься до фінальної частини чемпіонату Європи та поділився думками про майбутнього суперника у товариських матчах – збірну Португалії.

– 8-го березня стартував НТЗ жіночої збірної України у Португалії. Розкажіть, за якою програмою працюватиме команда до старту на Євро?

– Відучора дівчата працюють у режимі дворазових тренувань. Загалом заплановано проведення десяти тренувань та декількох теоретичних занять. 10-11 березня ми проведемо контрольні поєдинки зі збірною Португалії. Потім до 14-го березня продовжуватимемо збір у Сантарені, а наступного дня візьмемо курс на Дебрецен.

– Чому вибір для суперника у товариських матчах випав саме на Португалію?

– Португалія є дуже сильною збірною. Щоб ставати сильнішими – треба грати з найсильнішими. Ми мали змогу протистояти цій збірній перед основним раундом та Фіналом Чотирьох Євро-2022. Тож, хотів би подякувати Луішу Консесау, збірній Португаліі, а також менеджменту нашої асоціації за змогу грати з топовою командою європейського жіночого футзалу.

– Які завдання ставите для команди на матчі проти Португалії?

– Це останні контрольні матчі перед Євро-2023. Хочеться, провести матчі з Португалією на якісному рівні і після них сконцентрувалися на поєдинку з Угорщиною.

–Нещодавно Ви оголосили заявку команди на поєдинки з Португалією та фінальну частину Євро. До цього на попередніх двох турнірах у матчах брали участь двоє воротарів. Чому вирішили відійти від цієї традиції?

– У наших голкіперів були проблеми з мікротравмами на зборах перед основним раундом Євро-2022, а також перед самим чемпіонатом Європи-2022, коли голкіпери протягом кількох днів не мали змоги тренуватися. Від цього страждав весь тренувальний процес і голова була наповнена думка з приводу можливості їхнього відновлення перед відповідальними матчами. З трьома голкіперами почуваємо себе трохи спокійніше.

Поширити
Богдан Ісаєв
10 Березня, 2023

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *