Екстра-ліга 2018/2019. 12-й тур
FT Титан (Покровське) 3-6 Продексім (Херсон)
FT Ураган (Ів.-Франківськ) 4-4 Кардинал-Рівне (Рівне)
FT ХІТ (Київ) 7-1 Сокіл (Хмельницький)
FT Епіцентр К-Авангард (Одеса) 0-2 АРПИ Запоріжжя (Запорізька обл.)
FT Енергія (Львів) 4-2 ІнБев/НПУ (Житомир-Київ)
Перша ліга 2018/2019. 10-й тур
FT Авангард (Краматорськ) 6-5 Епіцентр К-Таїрова (Одеса)
14:00 Шевченків край (Черкаси) ?-? Кобра (Харків)
Перша ліга 2018/2019. 6 тур
11:00 Ураган-2-КФВ (Ів.-Франківськ) ?-? Епіцентр К-Таїрова (Одеса)
Кубок України 2018/2019. 1/8 фіналу
12:00 Володимир (Тиврів) ?-? Титан (Покровське)
13:00 Продексім (Херсон) ?-? ІнБев/НПУ (Житомир-Київ)
13:00 Кардинал-Рівне (Рівне) ?-? ХІТ (Київ)
15:00 Віза-Вторма (Ів.-Франківськ) ?-? Ураган (Ів.-Франківськ)
16:00 Альтернатива-Сервіт (Київ) ?-? Епіцентр К-Авангард (Одеса)
16:45 Сокіл (Хмельницький) ?-? Viva Cup (Харків)
13:00 Енергія (Львів) ?-? Манзана (Київ)
15:00 Food Centre-СумДУ (Суми) ?-? АРПИ Запоріжжя (Запорізька обл.)
Друга ліга 2018/2019. Група 1. 8-й тур
10:45 Юніпов (Ужгород) ?-? Вопак (Ужгород)
12:30 УТЕІ (Ужгород) ?-? Олімпік (Ужгород)
14:00 Кам'яниця (Ужгород) ?-? Медея (Ужгород)
15:45 Вікінг (Ужгород) ?-? Ужнет (Ужгород)
Друга ліга 2018/2019. Група 2. 4-й тур
FT Володимир (Тиврів) 8-5 Любарт (Луцьк)
18:30 Галицька Здоба (Львів) ?-? Дунаївці-CRISPUS (Дунаївці)
Друга ліга 2018/2019. Група 3. 3-й тур
13:00 DevRain (Вінниця) ?-? Темп (Вінниця)
Друга ліга 2018/2019. Група 4. 3-й тур
15:00 Symbol (Харків) ?-? Технологія (Суми)
Друга ліга 2018/2019. Група 5. 5-й тур
FT Wezom (Херсон) 1-5 Anserglob (Херсон)
19:30 Продексім-2 (Херсон) ?-? Б.Є.Д.А. (Миколаїв)
Друга ліга 2018/2019. Група 7. 3-й тур
19:00 Щит (Сєвєродонецьк) ?-? ІВТ (Сєвєродонецьк)
Команда І О
1 ХІТ (Київ) 12 32
2 Ураган (Ів.-Франківськ) 12 26
3 Кардинал-Рівне (Рівне) 12 23
4 Продексім (Херсон) 12 22
5 Енергія (Львів) 12 21
6 Титан (Покровське) 12 15
7 Сокіл (Хмельницький) 12 10
8 АРПИ Запоріжжя (Запорізька обл.) 12 8
9 Епіцентр К-Авангард (Одеса) 12 7
10 ІнБев/НПУ (Житомир-Київ) 12 7
Команда I O
1 IMS-НУХТ (Київ) 6 18
2 Tesla (Харків) 6 15
3 Будстар-НПУ (Київ) 6 10
4 ПЗМС (Полтава) 6 9
5 Ладомир (Вол.-Волинський) 5 4
6 Багіра-КДЮСШ№8 (Лиман) 6 3
7 AFC 5G (Київ) 5 0
Команда I O
1 Віза-Вторма (Ів.-Франківськ) 9 22
2 Авангард (Краматорськ) 9 20
3 Food Centre-СумДУ (Суми) 8 20
4 Рятувальник (Ромни) 8 14
5 Атлетік (Бровари) 9 12
6 Епіцентр К-Таїрова (Одеса) 8 10
7 Шевченків край (Черкаси) 8 6
8 Ураган-2-КФВ (Ів.-Франківськ) 7 3
9 Кобра (Харків) 8 0

Технічний спонсор АФУ

Відео-канал АФУ

Вхід

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Дякую, але більше не показуйте мені це вікно!