Кубок України 2018/2019. Кваліфікаційний етап
FT ІнБев (Житомир) 1-5 Максимус (Львів)
FT Рятівник (Херсон) 6-1 Б.І.Д.А. (Миколаїв)
FT Лугексперт (Сєвєродонецьк) 3-5 Viva Cup (Харків)
FT Viva Cup (Харків) 4-0 Лугексперт (Сєвєродонецьк)
FT Анреал-ATRIX (Київ) 1-2 Сумихімпром-СДПУ (Суми)
FT Максимус (Львів) 2-4 ІнБев (Житомир)
FT Б.І.Д.А. (Миколаїв) 8-5 Рятівник (Херсон)
00:00 Прайд (Токмак) ?-? Королівський смак (Світловодськ)
17:00 Сумихімпром-СДПУ (Суми) ?-? Анреал-ATRIX (Київ)
Суперкубок України-2018 (жінки)
FT IMS-НУХТ (Київ) 3-1 Tesla (Харків)
Екстра-ліга 2018/2019. 4 тур.
FT Ураган (Ів.-Франківськ) 7-1 АРПИ Запоріжжя (Запорізька обл.)
FT Епіцентр К-Авангард (Одеса) 5-2 ІнБев/НПУ (Житомир-Київ)
FT Енергія (Львів) 1-1 Сокіл (Хмельницький)
FT Титан (Покровське) 0-5 ХІТ (Київ)
15:30 Продексім (Херсон) ?-? Кардинал-Рівне (Рівне)
Перша ліга 2018/2019. 2 тур
FT Віза-Вторма (Ів.-Франківськ) 5-0 Кобра (Харків)
FT Атлетік (Бровари) 4-5 Food Centre-СумДУ (Суми)
FT Рятувальник (Ромни) 1-1 Авангард (Краматорськ)
FT Дніпро (Черкаси) 1-3 Епіцентр К Таїрова (Одеса)
FT Шевченків край (Звенигородський р-н) 1-0 Ураган-2-КФВ (Ів.-Франківськ)
Команда І О
1 ХІТ (Київ) 4 12
2 Кардинал-Рівне (Рівне) 3 9
3 Ураган (Ів.-Франківськ) 4 7
4 Титан (Покровське) 4 6
5 Епіцентр К-Авангард (Одеса) 4 6
6 Енергія (Львів) 4 4
7 Сокіл (Хмельницький) 4 4
8 Продексім (Херсон) 3 4
9 АРПИ Запоріжжя (Запорізька обл.) 4 3
10 ІнБев/НПУ (Житомир-Київ) 4 0
Команда I O
1 Віза-Вторма (Ів.-Франківськ) 2 6
2 Food Centre-СумДУ (Суми) 2 6
3 Шевченків край (Звенигородський р-н) 2 6
4 Епіцентр К Таїрова (Одеса) 2 6
5 Авангард (Краматорськ) 2 1
6 Рятувальник (Ромни) 2 1
7 Ураган-2-КФВ (Ів.-Франківськ) 1 0
8 Дніпро (Черкаси) 1 0
9 Атлетік (Бровари) 2 0
10 Кобра (Харків) 2 0
Команда I O
1 IMS-НУХТ (Київ) 6 15
2 ПЗМС (Полтава) 6 13
3 Tesla (Харків) 6 7
4 AFC 5G (Київ) 6 0

Технічний спонсор АФУ

Відео-канал АФУ

Вхід

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Дякую, але більше не показуйте мені це вікно!