Товариська зустріч
FT УКРАЇНА 3-4 Хорватія
18:00 УКРАЇНА (U-17) ?-? Сербія (U-17)
12:00 УКРАЇНА (U-17) ?-? Сербія (U-17)
Юнацька Екстра-ліга 2019/2020. 5-й тур
FT ДЮСШ Волна (Харків) 2-2
(0-2, п)
КІВС Енергія (Львів)
FT Академія НФК Ураган (Івано-Франківськ) 5-0 Вінниця-Володимир (Вінниця)
FT Іллічівець-ДЮСШ (Чорноморськ-Роздільна) 9-1 Футзал-Дніпро (Дніпро)
FT Академія НФК Ураган (Івано-Франківськ) 5-0 Вінниця-Володимир (Вінниця)
FT Іллічівець-ДЮСШ (Чорноморськ-Роздільна) 4-3 Футзал-Дніпро (Дніпро)
FT ДЮСШ Волна (Харків) 3-4 КІВС Енергія (Львів)
Favbet Екстра-ліга 2019/2020. 10-й тур
FT Енергія (Львів) 1-5 ІнБев (Житомир)
FT Сокіл (Хмельницький) 2-1 Кардинал-Рівне (Рівне)
FT Епіцентр К-Авангард (Одеса) 2-7 Ураган (Ів.-Франківськ)
FT Продексім (Херсон) 4-2 ХІТ (Київ)
Вища ліга (жінки) 2019/2020. 7-й тур
FT ПЗМС (Полтава) 1-0 IMS-НУХТ (Київ)
FT Tesla (Харків) 13-0 Багіра-ДЮСШ (Лиман)
15:30 Ладомир (Вол.-Волинський) ?-? Будстар-НПУ (Київ)
Кубок України 2019/2020. Другий попередній етап
FT ЗАПОРІЖПРОМГРУП (Запоріжжя) 5-6 Manzana-2TK (Київ)
FT Viva Cup (Харків) 4-6 Symbol (Харків)
FT SKIDKA (Київ) 9-1 Ураган-2-КФВ (Ів.-Франківськ)
FT Любарт (Луцьк) 5-4
(1-2, п)
Максимус (Львів)
00:00 Яско (Вінниця) ?-? ІнБев (Житомир)
Друга ліга 2019/2020. Група №1. 5-й тур
FT Беркут (Мукачево) 7-3 Худльово (Ужгород)
FT Уж (Ужгород) 4-3 Патріот (Ужгород)
FT Вопак (Ужгород) 1-5 Ужнет (Ужгород)
Друга ліга 2019/2020. Група №2. 1-й тур
FT Галицька Здоба (Львів) 1-7 Городенка (Городенка)
Друга ліга 2019/2020. Група №3. 1-й тур
FT Вінниця (Вінниця) 5-4 Снятин (Снятин)
13:00 Дністер (Новодністровськ) ?-? Лідер (Чернівці)
Друга ліга 2019/2020. Група №4. 1-й тур
FT Геологія (Кременчук) 11-1 ДЮСШ Переможець (Київ)
FT Сумихімпром-СДПУ (Суми) 10-0 Юрінновація (Київ)

Таблиця Favbet Екстра ліги 19/20

Команда І О
1 Продексім (Херсон) 9 25
2 Ураган (Ів.-Франківськ) 9 22
3 ХІТ (Київ) 9 18
4 ІнБев (Житомир) 9 16
5 Кардинал-Рівне (Рівне) 9 12
6 Сокіл (Хмельницький) 9 9
7 Енергія (Львів) 9 9
8 Food Centre-СумДУ (Суми) 8 4
9 Епіцентр К-Авангард (Одеса) 9 3
Команда I O
1 Будстар-НПУ (Київ) 6 16
2 IMS-НУХТ (Київ) 7 15
3 ПЗМС (Полтава) 7 13
4 Tesla (Харків) 7 12
5 Ладомир (Вол.-Волинський) 6 3
6 Багіра-ДЮСШ (Лиман) 7 0
Команда I O
1 Рятувальник (Ромни) 3 9
2 ДЕ ТРЕЙДИНГ (Миколаївка) 3 9
3 Володимир (Тиврів) 4 9
4 Ураган-2-КФВ (Ів.-Франківськ) 3 6
5 Продексім-2 (Херсон) 4 3
6 Бердянськ (Бердянськ) 3 0
7 Черкаси (Черкаси) 4 0

Матч зірок. Голосування

Технічний спонсор АФУ

Інформаційний партнер

Дитячо-юнацький футзал

Відео-канал АФУ

Вхід

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Дякую, але більше не показуйте мені це вікно!